Tolik nálepek se nepoužívalo ani za minulého režimu, aneb Český rozhlas o Wildersovi

Wildersova Strana pro svobodu je jistě něčím, co bude v dnešním mainstreamu naprostý strach. Co kdyby náhodou vyhrál? Co kdyby si je opravdu lidé zvolili? A proto se zbrojí už nyní. Český rozhlas ani jednou nezmínil smutné výročí okupace Československa nacisty v roce 1939 (psali jsme zde), ale do Wildersovy strany rýpe již od rána.

Čtěte také: Wildersova antiislámská reklama nebyla spuštěna, přesto má v zemi obrovský ohlas

Korunou je však tento článek. Hned ve druhém odstavci je Wilders jasně označen za krajně pravicového radikála. Wilders přitom není v hledáčku policie, ani nebyl odsouzen za žádnou radikální činnost. A ve třetím odstavci je to jako z návodu, jak psát propagandu. Smutný příběh o muslimovi, který promluvil na příznivce Strany pro svobodu a který se pod náporem kritiky rozplakal, je jen dalším sestoupením na nové dno žurnalistiky. Muslima nikdo fyzicky nenapadl.
V dalším odstavci například autor článku říká, že spor Nizozemců s Turky vznikl hlavně kvůli západním zemím, které si dovolily zarazit propagandistickou kampaň cizí vlády na svém území. O odstavec později ještě zmínka o plačícím muslimovi, který prý byl kritikou “pravicových radikálů” doslova zdrcen. A konečně autor článku Wilderse v podnadpise označil za žvanila.

Pokaždé v celou hodinu vysílá ČRo zprávy. Ty jsem od osmi ráno do pravého poledne poslouchal. A hádejte. Jedna zmínka o akci, která se koná v souvislosti s výročím okupace bez jakýchkoliv detailů, ale hlavně vždy alespoň dvě nálepky pro Wilderse. Jako kdyby Češi na to měli vliv. Je až neuvěřitelné, co jsme nucení si sami platit. Lháře a nálepkáře z doby před 30 lety.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.