Afričan ve Švédsku znásilnil tři dívky, chtěl je nakazit HIV

Švédsky psaný server Fria Tider uvádí případ obviněného Afričana, který tvrdí, že je mu 16 let. Je obžalován ze znásilnění dvou nezletilých dívek, přičemž je HIV pozitivní. Podle jeho přiznání měl o nemoci vědět a schválně vynechat léčbu s cílem nakazit své oběti.

Muž, který pochází z Etiopie, čelí obžalobě, že znásilnil dvě dívky s cílem nakazit je HIV. Etiopan měl vědět, že je HIV pozitivní, ale schválně vynechal léčbu. Celkem však znásilnil tři dívky, avšak byl obžalován ze dvou případů, jelikož při páchání prvního z nich mu nemělo být ani patnáct let.

Dívka, která byla jeho první obětí, vypověděla, že s ním měla nedobrovolný a nechráněný pohlavní styk. Muž přitom dostal od doktorů upozornění, že je HIV pozitivní a byl poučen, jak v případě sexu postupovat, aby svou nemocí neohrozil další osoby. Nidko naštěstí nebyl nakažen. Fria Tider se odvolává na zdroje kolem státního zástupce.
Mladý Afričan se údajně narodil na Silvestra v roce 2000. Dvěma obětem bylo pod patnáct let. Vláda se nedávno zavázala zrušit povinnost informovat úřady o nakažení virem HIV pod tlakem neziskovek. Afričan, který je obžalován, žije v uprchlické ubytovně s dalšíma dvěma migranty z třetího světa. Ti také tvrdí, že jim je 16 let.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.