Zavražděte někdo Tommyho Robinsona, vyzýval mladík na Twitteru. Kritik islámu s ním konfrontoval

Tommy Robinson je jedním z předních členů English Defense League. Je známým kritikem islámu. Několikrát navštívil i Českou republiku. Jeho celé video je pod článkem.

Nyní natočil speciální “osobní” reportáž. Mladík mu vyhrožoval na sociální síti Twitter. “Zavražděte už někdo Tommyho Robinsona,” napsal. A tak mu odepsal. Mladík následkem toho smazal nejen příspěvek, ale celý twitterový účet. Robinson se však během několika desítek minut dopátral, jak se dotyčný jmenuje, kam chodí do školy i kde bydlí.

Robinson uvedl, že podobných výhrůžek odevzdal na policii již stovky. Vždy se stejným výsledkem. “Policie nekoná, jelikož jsem bílý pracující muž. Kdyby takto vyhrožovali někomu černému, hnědému, či jakéhokoliv náboženství, policie mu rozrazí dveře,” uvedl. A tak se za mladíkem vydal na vlastní pěst, aby si s ním promluvil o důvodech jeho nenávisti.

Nakonec v místě bydliště poznal jeho matku, které vylíčil, co její syn provedl. Sama pak mladíka vyzvala, aby Robinsonovi zavolal, což učinil. Domluvili si schůzku, kde s ním Robinson osobně na kameru hovořil o důvodech, které ho vedly k výhrůžkám smrtí. Dozvěděl se, že Robinson šíří nenávist proti menšinám, že English Defense League jsou fašisté a že s ním v době psaní příspěvku na Twitteru cloumaly silné emoce.

A teď se ptáme. Kdo šíří nenávist? Ten, který otevřeně něco kritizuje a pořádá demonstrace, kde se například konají minuty ticha, nebo mladík, který v reakci na tuto kritiku vyzývá k vraždění?

Zdroj videa: www.facebook.com/zpravy

____________________________________________________
Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.