Švédský stát se hroutí pod náporem migrantů, vláda má však strach z Ruska

Zní to až neuvěřitelně pateticky. Multikulturní fanatici překročili hranice soudnosti. Zatímco ve Švédsku média a hlavně policie tají násilnosti migrantů, především muslimů a na povrch občas vyplují velké aféry, jako byla třeba znásilnění v rámci dvou ročníků festivalu pro mladé, odsouhlasila vláda, která “demokraticky” svým paktem zabraňuje opozici, aby se dostala k moci, povolení vstupu vojsk NATO na své území.

Důvodem pro vládu je údajný strach z Ruska. Země již dvě stě let drží status “neutrální.” Nyní však nejspíše podlehla masáži Evropské unie a USA. Do Švédska tak zamíří armáda NATO, aby Švédsko “chránila před možnou ruskou agresí.” Multikulturní Švédsko, kde každá čtvrtá žena někdy v životě čelila sexuálnímu násilí ze strany imigranta, se tak smiřuje se zánikem sebe samotného, ale z Ruska, které skandinávskou zemi nikdy nezmínilo, mají strach.

Samotní Švédové sami o sobě od švédských politiků slýchají neuctivé narážky. Podle bývalého šéfa současné vládní strany je například Švédsko “kulturně prázdná země”, které “rozmanitost právě tuto kulturu konečně donese.” Podle jiného člena vlády stojí za sexuálními útoky migrantů hlavě “švédské zkažené alkoholové zvyky, známé ještě z vikingských dob.” Další urážky politiků vůči Švédům ne videu níže:

Stoupá také pravděpodobnost, že se Švédsko připojí k NATO. Podle naší redakce se mu například líbilo bombardování srbských civilistů a vlaků, které rozvrátilo mnoho rodin, nebo samotná krádež Kosova ve prospěch muslimů, kteří dodnes pracují na etnické čistce území od Srbů. Nebo na to zkrátka nehledí. Průzkumy uvádí, že zatímco ještě před několika lety vstup do NATO podporoval jen každý pátý Švéd, nyní je to už 40%.

Čtěte také: Madeleine Albrightová: strůjce bombardování Kosova, která se netají nenávistí k Srbům