“Společná armáda EU” může v budoucnu znamenat druhý “1968”

​Evropský parlament včera odhlasoval plán na vytvoření Evropské armády. V rezoluci parlamentu stojí jasná žádost o sjednocení obrany členských států pro následující roky.

“EP vyzývá Evropskou radu, aby se ujala vedoucí úlohy při postupném vytváření společné evropské obranné politiky a poskytla dodatečné finanční zdroje, které zajistí její provedení, s cílem jejího zavedení v rámci příštího víceletého politického a finančního rámce EU,” píše.

Proti návrhu hlasovali Svobodní, ODS, komunisté, a jediný Keller z ČSSD. Pro tento způsob sjednocení byli: ANO, TOP09, Lidovci a ČSSD. Problém však může být fakt, že vůli České republiky Evropský parlament může kdykoliv přehlasovat.

O konkrétní formě vojenské spolupráce se bude teprve ještě jednat. Co však víme, je, že například německá policie může na našem území kdykoliv zasahovat, v krajních případech bez povolení české strany. Evropská armáda může tohle posunout ještě dál.

Tak například v Komisi nyní stojí na stole návrh, který chce vytvořit skupinu úředníků, kteří by rozhodovali dle své vůle, zda jsou v členské zemi porušována lidská práva a popřípadě měli neomezené možnosti sankcí. Může tak dojít k tomu, že člen, který si nesjedná mezi občany pořádek dle evropských směrnicí, se setká se silou evropské armády na vlastní kůži.

Musíme podotknout, že EU má velmi kladný vztah ke komunismu. Nechce trestat komunisty a ani je zakazovat, přestože tato ideologie stala svět cca 100 milionů životů. Naopak prohlášení a chování politických hlav EU má s komunisty mnoho společného.

Obavy, že armáda EU pod velením Bruselu přímo ohrožuje suverenitu členů, je na místě. A navíc to není ani první a ani poslední takto podivně sjednocující krok EU. Vzpomeňme na povinné miliardy Řecku, společné blokace vůči Rusku nebo kvóty na migranty.

Pro nás, pro člena, kterého téměř každý přehlasuje, existuje nyní jediné východisko. Vystoupení z EU. Jinak hrozí, že v případě, že se Bruselu nebudou líbit například prohlášení prezidenta, nastane nový “1968”. Evropští politici již totiž bohužel nechápou realitu..

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.