MANIPULACE HateFree Culture: Homosexuální imám, který “má vlastní mešitu”

Muslimský homosexuální imám Ludovic Mohammed Zahed si zažil své hodiny pozornosti díky rozhovoru na iDNES.cz a také díky akci HateFree Culture, na které obhajoval islámskou toleranci vůči gay komunitě.

Hned v úvodu článku na iDNES.cz je však uvedena lež a to přímo z úst onoho imáma: „Gaye nezavrhuje islám, ale totalitní státy, které náboženství zneužívají, aby zdůvodnily svou homofobii a patriarchát,“ tvrdí. Pohlédněme na výsledky průzkumu Paw research, který v roce 2013 prováděl anketu mezi muslimy. Zeptali se jich, mimo jiné, i na to, zda je pro ně homosexualita morálně akceptovatelná.

Je homosexualita pro muslimy morálně akceptovatelná? Výsledek je extrémně jednoznačný

Jestli muslimové nereprezentují islám, tak kdo tedy? Státní správy muslimských zemí? Průzkum ukázal, že na světě je přes 70 zemí, kde je zákonem potlačována homosexualita. Drtivá většina této sedmdesátky je muslimská. O tom, že zákazy homosexuality v těchto zemích jsou v souladu s islámským právem sharia, píše i Washington Post.

Gay Mešita? Jen jedna malá místnost

Ludovic Mohammed Zahed je oslavován také proto, že v Paříži založil “vlastní inkluzivní mešitu”, která je označována jako první “gay” mešita v Paříži. Mešita to však není. Je to pronajatá místnost v rámci buddhistické budovy s kapacitou pár desítek lidí. O této lži informoval Expres.cz.

Zahed má navíc smůlu u skutečných erudovaných a islámem vystudovaných imámů, kteří důrazně jeho aktivitu odsuzují a považují jí za urážku islámu.

Považujeme tak rozhovor se Zdeňkou Trachtovou na iDNES.cz i konferenci a informace podávané HateFree Culture za manipulaci.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.