ROZHOVOR: Gratuluji vám, že bydlíte v Praze, napsal nám autor knihy o muslimském znásilňování v Británii

Easy Meat, neboli Snadné maso. Tak se jmenuje kniha, která pojednává o znásilňování dětí a mladistvých muslimskými gangy ve Velké Británii, o které nechce nikdo slyšet. Její autor se jmenuje Peter McLoughlin a my jsme ho na dálku požádali o odpovědi na pár otázek. “Vy a Maďarsko stojíte jako maják civilizace” napsal nám.

Jeho knihu EASY MEAT můžete zakoupit zde. Odkaz na jeho webové stránky je zde. A zde jej můžete sledovat na Twitteru.

Rozhovor:

Vaše kniha odhaluje mnoho skandálů ohledně znásilňování ve Velké Británii. Jak politici ve Vaší zemi na tyhle události reagují?

Od roku 1990 vláda Spojeného Království eviduje muslimské znásilňovací gangy v řadě měst po celé Británii (Rotherham není první ani nejhorší případ). Vše, co však vláda udělala, bylo dotování neziskových organizací za účelem skrývání toho, co se děje.

Následujících dvacet let tyto organizace vystupovaly jako samozvaní experti v případech, kdy nějaký případ vyplul na povrch s tím, že “nic neobvyklého na pachatelích není.” V posledních letech politici přiznali, že věděli, co se děje, ale neudělali nic na pomoc obětem. Když například vyplul na povrch příběh v roce 2003, televizní reportáž o tom byla zakázána jako rasistická. Krajní levice navíc spolupracovala s policisty, kteří okázale ignorovali případy znásilnění.

Vše se provalilo v roce 2012 a vláda musela mluvit. Navíc vyšlo najevo, že muslimská příslušnost byla utajována v 90% případů znásilnění. Jaký údiv, že? 90% znásilnění spáchalo 5% populace v Británii.

Rotherhamský skandál je v České republice nejznámější. Jsou zde tedy další případy policejní ignorace v důsledku strachu z nařčení z rasismu?

Zde je seznam všech lidí, uvězněných k dnešnímu dni, roztříděno podle města (odkaz zde, pozn. red.). Rozklikněte každé město a uvidíte jmenný seznam těch, kteří byli zadrženi v oněch městech. Rotherham je jeden z nejhorších.

Například Newcastle však v seznamu uveden není, ale v posledních dvou letech se tam též zatýkalo. A opět jsme tu. Přes 90% z nich jsou muslimové. Někteří lidé ani nevědí, že nějací muslimové v Newcastlu jsou. 

Měl jste po vydání Vaší knihy potíže s policií či nenávistí z řad levicových extremistů?

Má první kniha vyšla v roce 2014, ještě několik měsíců předtím, než byla medializována kauza Rotherham. Aktualizovaná verze pak vyšla letos v březnu. Média se o knize nikde nezmínila. Muslimové ani levičáci se ke mně nepřibližují a jen zřídka kdy se snaží zpochybnit, co říkám. 

Co byste vzkázal čtenářům našeho webu, který čtou z 95% kritici islámu a multikulturalismu?

Pokud se v Evropě nepodaří zakázat islám, můžeme si být jistí, že během pár desetiletí se naše země dostanou do občanské války. Například Francouzi vytváří tzv. Národní gardu, polovojenskou policejní sílu z řad občanů. Tato garda tu existovala mezi lety 1789 a 1872, kdy byla zrušena. V 19. století měla půl milionu příslušníků (což je, ve vztahu k dnešnímu počtu obyvatel, jako kdybyste měl milionovou armádu).

Tyhle gardy nebylo zapotřebí zakládat ani během dvou světových válek. To, co se ve Francii děje, lze považovat za ranou fázi občanské války. Lidé v Evropě byli oklamáni svými technokratickými a nedemokratickými elitami. Tyto elity ignorují všechny západní učence, kteří již 150 let před rokem 2001 (útok 11.9.2001, kdy se začalo skloňovat sousloví islámský terorismus, pozn. red.) říkali lidem po Evropě, že islám je náboženství války. Byli jsme zrazeni takovým způsobem, že to téměř nemá obdoby.

Gratuluji Vám, že bydlíte v Praze. Vy a Maďarsko stojíte jako maják civilizace. Civilizace v mé zemi se nechává likvidovat. Teprve včera jsem četl některé řeči Čechů o problémech, kterým čelíme. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.