Předseda britských Labouristů se pustil do Trumpa, Mayová jej sepsula

Předseda Labouristů Jeremy Corbyn se pustil do prezidenta USA Donalda Trumpa a připomněl petici o 1,8 milionu podpisech, která vyžaduje zrušení jeho státní návštěvy v Británii. Ve videu s anglickými titulky si můžete vyslechnout jeho odůvodnění i to, jak Theresa Mayová otočila všechny argumenty proti němu a jeho Labouristům.

47 z nich včera volilo proti brexitu, který si odhlasovali občané v referendu. Zavedení článku 50 Lisabosnké smlouvy k opuštění EU prošlo poměrem 498 proti 114.

Překlad videa najdete hned pod ním. Mayová se ukázala jako nekompromisní politik a vůdce. 

Corbyn: “Prezident Trump roztrhal mezinárodní dohody o uprchlících, hrozí, že zruší mezinárodní dohody o klimatických změnách, chválil užití mučení, podněcuje nenávist vůči muslimům, zaútočil na ženská práva. Co ještě musí prezident Trump udělat, aby premiérka vyslechla přes 1,8 milionů lidí, kteří volají po zrušení jeho státní návštěvy?”

Myová: “Zahraniční politika pravého gentlemana je vznést námitky a urážky vůči demokraticky zvolené hlavě státu, našeho nejdůležitějšího spojence. Jen se podívejte, co mohl (Jeremy Corbyn) zaznamenat minulý týden. Je schopen chránit britské občany před dopady exekutivního nařízení? NE! Je on schopen položit základy k obchodní dohodě? NE! Má on 100% odpovědnost za NATO? NE! To je to, co Labouristé nabízí této zemi. Nižší ochrana pro britské občany, nižší prosperita, nižší bezpečnost. On… On může vést protest… JÁ VEDU ZEMI!”

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

____________________________________________________

(zdroj videa: Express.co.uk)