Na skautské půdě se odehraje multikulturní agitka od HateFree a MKC

Skauti už nemohou garantovat apolitický nadhled. Nyní jsou na straně multikulturalistů i extrémní levice. Podpora skautky, která se s podkolenkami extremistického hnutí Antifa “postavila” proti mladému muži bez vlasů, dospěla až k jejímu řečnění na mezinárodní skautské úrovni.

A nyní na půdě Skautského institutu proběhne propagandistická přednáška na téma nenávisti na internetu a předsudků. Přednáškou provede spoluzakladatel HateFree Culture, tedy státního projektu, který nikdy nekritizoval nenávistné projevy multikulturalistů. Pořádání si na triko vzala organizace Multikulturní centrum Praha.

Přednáška má navíc sloužit hlavně pedagogům, ti tak dostanou další naprosto jednostranné školení. HateFree Culture totiž dlouhodobě ignoruje hatespeech ze strany levicových extremistů nebo multikulturalistů vedenou z falešných profilů, vždy se zaměřuje jen na urážky ze strany jejich kritiků. Pro pořadatele je nenávistný projev i pouhý předsudek. V popisu se totiž píše:

“Nenávistnými projevy se plní sociální sítě, dostávají se do médií, do popkultury i do projevů známých osobností. Proč se nenávistí zabývat? Kam až mohou předsudky vést?”

Předsudky se mezi některými multikulturalisty však berou i fakta, například, že černoši jsou méně inteligentní než běloši, či že čeští Romové mají vyšší tendenci páchat trestnou činnost.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.