Na Karlově univerzitě dnes kázali islámští extremisté

Na půdě nejstarší české univerzity dnes mluvili zástupci Organizace islámské spolupráce. Až do roku 2008 se organizace aktivně hlásila k islámskému  extrémistickému právu sharia. Od té doby se hlásí ke konceptu lidských práv, ale ne tomu všeobecnému. Káhirská deklarace lidských práv nadřazuje muslimy nad nemuslimy.

Mezi řečníky nechyběla ani Karen Armstrongová. Jak jsme již psali zde, několikrát lhala o proroku Mohamedovi a tajila před studenty jeho kruté a extrémní vražedné praktiky šíření islámu. Je rovněž alarmující, že tato organizace ovlivňuje výuku na akademických půdách ve Velké Británii. Je zjevné, že se začíná pokoušet o totéž i u nás.

U příležitosti sympozia byla několikrát popřena Genocida Arménů. Nebyl přímo popřen fakt, že se stala, popřena byla skutečnost, že ji spáchali turečtí muslimové. Armstrongová tvrdí že, genocidu Arménů v roce 1915 spáchali ateisté.

Přednášející a řečníci několikrát lhali o dění v Palestině, zatajovali extremistické touhy hnutí Hamás a obviňovali Izrael z oboustranného sporu. Nejstarší česká univerzita byla svědkem toho, jak část islamistického extremismu káže na její vlastní půdě. Akce nebyla odvolána ani přes vlnu kritiky, ani přes to, že se stal islámský teroristický útok v Manchesteru.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.