Islámský extremismus má v České republice podporu Univerzity Karlovy 

Organizace islámské spolupráce (OIS) bude mít na půdě Univerzity Karlovy sérii přednášek na téma Česká republika a muslimové. OIS je ale organizace politická a navíc extremistická. Přednášející Karen Armstrongová navíc v minulosti přednášela lži o proroku Mohamedovi. 

Na přednášku upozorňuje Centrum pro studium politického islámu (CSPI). OIS se oficiálně tváří jako organizace, která chce spojovat islám se západní kulturou. CSPI však upozorňuje, že je tomu zcela jinak. 

Organizace islámské spolupráce totiž přijala Káhirskou deklaraci lidských práv, nikoliv tu všeobecnou. To znamená, že pro OIS jsou nemuslimové méněcenní, ženy jsou podřadné mužům. Zkrátka Káhirská deklarace se řídí pravém sharia. Pod záštitou rektora Univerzity Karlovy tak na její půdě proběhne akce islámských extremistů s politickým podtextem. 

Na propagandistickou akci byla pozvána vrchnost univerzit i politici. Vzpomínáte si na odřeknuté pronajmutí spolku Blok proti islámu na půdě jiné univerzity kvůli politice? A najednou je na akademické půdě dovoleno pořádat politické akce. 

CSPI tak vyzývá, aby lidé psali akademikům, politikům nebo novinářům, aby upozornili na nebezpečí, které vychází z tohoto sympozia. “Většinu občanů by jistě znervozňovalo, že česká veřejná vzdělávací instituce slouží politickým záměrům organizace, která po celém světě aktivně vystupuje proti hodnotám humanismu, osobní svobody a rovnosti lidí,” píše CSPI. 

Zde v angličtině je popsáno, kam dospěly návštěvy OIS na univerzitách ve Velké Británii. Tam totiž zástupci organizace přímo ovlivňují obsah výuky. Hlavní slovo navíc bude mít Karen Armstrongová, která při svých přednáškách lže o proroku Mohamedovi. Dvě její videa jsou zde a zde

“Pokud by si Univerzita Karlova přála zorganizovat opravdovou debatu o islámu, mohla by pozvat fundované odborníky, nikoliv paní Karen Armstrongovou. Jedná se tedy o zcela účelovou přednášku,” upozorňuje CSPI a klade důraz na sdílení obsahu a psaní mailů. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.