Co je zač Organizace islámské spolupráce? Ovlivňuje i obsah výuky v Anglii 

Organizace islámské spolupráce byla oficiálním způsobem založená k tomu, aby západní země spolupracovaly s islámem jako takovým. Ve skutečnosti však islámská organizace nemá nic společného ani s lidskými právy, ani s demokracií. Organizace islámské spolupráce totiž například nepřijala všeobecnou deklaraci lidských práv, oficiálně prohlašuje že přijala Káhirskou deklaraci lidských práv. Ta se řídí extremistickým právem sharia. Ve svém článku to výborně rozebraly Hospodářské noviny již před několika lety. Tento rozbor výrazy doporučujeme k přečtení.

Další černou kaňkou Organizace islámské spolupráce jsou prokazatelné vazby na teroristickou organizaci Muslimské Bratrstvo. Stačí už jen to, že je očerňován každý člověk, který nahlas projeví jakoukoliv kritiku vůči této teroristické organizaci. Samozřejmě už jen to, že organizace pochází ze Saúdské Arábie, by měl být dostatečným vykřičníkem pro každého, kdo by spolupracoval s takovouto organizací.

Tato organizace se nyní chystá uspořádat sympozium na půdě Karlovy univerzity pod záštitou samotného lektora. Kdysi začala takto navštěvovat i britské vysoké školy. Nyní tam již přímo ovlivňuje obsah výuky. Nesmí se tak učit například pravda o proroku Mohamedovi, který byl ve skutečnosti náboženský fanatik, vrah, násilník, člověk, který všem vyhrožoval a znásilnil malé dítě. Ve své doktríně, kterou vymyslel pod názvem islám, započítal tuto pedofilii jako zcela legální, aby se tak mohl obhajovat.

Členové organizace jsou vesměs nefundování neznalce. Znamená to v praxi to, že na přednáškách regulérně lžou. Fakta o islámu zaměňují za polopravdy a skrývají skutečnosti o právu šaría. Zde se nic nedozvíte o zotročení mnoha milionů bílých mužů a žen muslimy, které započalo při dobývání Evropy, nedozvíte se ani skutečný životopis proroka a jeho příbuzných. Organizace islámské spolupráce je velice nebezpečná, extremistická skupina, která se snaží údajně fundovaně zařadit islám do západních zemí. Ve skutečnosti se ale snaží vměšovat do vnitrostátních záležitosti, vysokého školství a hlavně se snaží šířit svojí islamistickou propagandu. V Anglii tato propaganda proniká do Vysokého školství. V Anglii se žáci učí lži o islámu od organizace islámských extrémistů. Vhceme totéž i u nás? Více o případu sympozia na Karlově Univerzitě zde.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.