Hrátky s čísly na iDNES.cz: Uprchlícká krize nás prý již nezajímá.

Hrátky s čísly na iDNES.cz.
“Zatímco například na facebookovém profilu iniciativy Islám v ČR nechceme ještě loni v září něco okomentovalo či „olajkovalo“ více než šedesát tisíc unikátních uživatelů Facebooku – z celkových až 4 milionů Čechů, kteří se k této sociální síti připojují – ke konci roku byl už jejich počet jen poloviční.” tvrdí v článku autor.
Během léta údajně aktivita na stránce vrcholila a kulminovala právě na podzim. Opomíjena jsou však další fakta:
Mnohem více lidí se přesunulo do ulic. Demonstrace 6.2. se zúčastnilo cca 12 000 lidí. Mezi čtyřma očima sdělili policisté pořadatelům odhad 16 000. Stoupají preference protiimigračních stran. V Německu a na Slovensku, kde již nějaký druh voleb proběhl, byla migrace někdy až šokujícím způsobem promítnuta do jejich výsledků.
Současná stránka iniciativy IVČRN je nová po smazání původní stránky a má “jen” 52 000 příznivců. Navíc se roztříštila na krajské divize a z ní vzešel Blok proti islámu i s facebookovou stránkou.
Naše stránka, čili Organizace proti multikulturnímu fanatismu, má v současnosti týdenní dosah 1 100 000 unikátních uživatelů a je to již pátý týden od ledna, kdy byl tento dosah zaznamenán. Od obnovení stránky, k čemuž došlo těsně před Vánoci, je tu téměř 10 000 uživatelů a celkový počet lidí, kteří na příspěvky naší stránky nějak reagovali, pravidelně přesahuje 100 000 za týden.
Navíc vznikly nové stránky, jako například WeAreHereAtHome.com, Welcome to reality a mnoho dalších a na těch je aktivita v mnohých případech velice silná.