Geert Wilders sbírá karikatury proroka Mohameda. Muslimové posílají jejich autory do pekla

Nizozemský poslanec Geert Wilders, který kvůli svému kritickému postoji k islámu musí po ruce mít početnou ochranku a je pod neustálým tlakem muslimských extremistů a jejich výhrůžek smrtí, ukazuje odvahu. Na Facebooku vyhlásil soutěž karikatur proroka Mohameda. Muslimové v diskusi pod příspěvkem ukazují, jak moc jsou tolerantní a případným autorům hrozí pekelnými ohni.

“Již jsme nasbírali přes 100 karikatur Mohameda, posílejte další na [email protected],” vyzývá Wilders.

Krom pozitivních reakcí, které vyjadřují podporu svobodě slova i do vězení zavřenému Tommy Robinsonovi, lze v diskusi najít i komentáře negativní. Mnoho jich píše, že tato soutěž zraňuje náboženství a překračuje tak práva svobody slova. Další komentáře tvrdí, že to může někoho urazit a tak by se to dělat nemělo. Jsou tam ale i radikální.

Jedním z nich je komentář, který tvrdí, že se pak lidé nemají divit, když se najdou muslimové, kteří, anglicky “fight back,” neboli provedou protiútok. Podle tohoto komentáře se pak lidé strašně diví, že se někteří muslimové radikalizují.

Všichni nás tu hlasitě provokujete, pak se někteří z nás naštvou a začnou proti vám bojovat. Pak šílíte z toho, že jsou někteří z nás radikální. Máte nějaké myšlenky a pocity…?

Překvapivé je, že komentář má velký ohlas. Podobně silný ohlas, vesměs dokonce i od muslimů pozitivní, mají i přímé hrozby peklem a Satanem. Dva z nich níže:

Inšaláh! Kdokoliv nakreslí takový obrázek, shoří v pekle.
Hloupé. malování něčeho, co jste neviděli… Inšaláh, kdokoliv udělá takovou kresbu, shoří v pekle!

Komentáře mnohých muslimů a jejich zastánců dokazují, že islám je podle nich naprosto nedotknutelný, nekritizovatelný, svoboda slova končí přesně u islámu a kdokoliv jej kritizuje, shoří v pekle. Možná by bylo vhodné takovým lidem poděkovat, Ukazují své “principy demokracie” v praxi.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.