Brezina z g.cz vyzývá k lynčování Bartáka z IVČRN i k boji proti policii

Multikulturní a protibetský fanatik Ivan Brezina na g.cz v článku, který se extrémně kriticky staví k Bartárkovým modlitbám k velkým útokům, zveřejnil i jeho osobní adresu. V článku vytyčil a tím pádem z kontextu vytrhl určité části jeho příspěvků, podle kterých má nabádat muslimy k terorismu. Ve skutečnosti hrozí, že je u nás špatná bezpečnostní situace. “Tohle přeci může napsat jen duševně nemocný člověk,” píše.

Uvedl také, že je důležité, aby se vědělo, kdo je kdo. V samostatném řádku pak uvádí přesnou osobní adresu aktivisty přímo do článku. K článku přikládá jeho fotografii i video z demonstrace, kde je zachycen. Není snad tohle jasná výzva k lynči od levicových aktivistů a muslimů? Není to navíc jeho první výzva k násilí.

Na serveru g.cz uveřejnil také článek, kde uvádí pět důvodů, proč vyhlásit válku “bengům”. Sice v článku tvrdí, že je potřeba zachovat se v rámci zákonů, ale přímo vyzývá například k tomu, aby dávali všichni jasně najevo, že si policie neváží, aby je provokovali větami, proč například již nemají šikmé oči a podobně. Pokud policista bude po takových provokatérech chtít doklady, Brezina vyzývá k nahlášení příslušníka inspekci, focení a “vyškolování”, neboli pořád se ohánět všelijakými paragrafy.