BLOG: Zbyněk Passer glosuje stupidní nadpis Palaty z MF Dnes

Rozhodli jsme se okopírovat na web skvělou glosu Zbyňka Passera na téma nadpisu v MF Dnes. Luboš Palata nadepsal článek o teroristickém útoku v Berlíně takto: “V Berlíně vraždil kamion.” Pro nezasvěcené, screen novin je pod článkem.

ZBYNĚK PASSER:

Polský kamion, který vraždil Němce, byl Daf-samotář. Dle CNN a BBC zřejmě trpěl psychickými problémy s brzdami, v důsledku čehož se na tržišti v Berlíně poněkud zavzdušnil. Událost nemá dle spojkové kancléřky Angely Merkle nic společného s kamionislámem

Neměl napojení na ostatní Dafy a Scanie a zřejmě se zradikalizoval zcela sám na parkovišti u stánku s kebabem. Ostatní kamiony se nyní bojí msty osobních vozidel. Vláda jim nabídla pomoc v podobě možnosti trvale okupovat levé pruhy dálnic.

Odborníci na kamionislám varují, že nacionalismus a zelenání se evropské společnosti a všeobecný odpor a xenofobie vůči kamionům zejména v zemích V4 může vést k radikalizaci i mezi mladšími kamiony s Euro 6.

Kamionu byla nabídnuta veškerá pomoc od neziskových organizací pro pomoc uprdlíkům Česmad. Její mluvčí Martin Trambus Rozumek vyzval k solidaritě se všemi znevýhodněnými náklaďáky, kromě Kamazů, ty jsou zlé a žerou naftu.

Jiří Multikára Dienstbier navrhl převést půl miliardy korun z důchodového fondu rozežraných českých důchodců na program imigrace, integrace a rekvalifikace kamionů, prchajících před brutalitou Stanic technické kontroly, které nutí bezbranné kamiony konvertovat na emisní normu Džihád 1, která nebohé kamiony nutí instalovat přídavné vstřikování turistů do chladiče k udržení emisí wahábistických plynů.

Obergruppenführer Europaleta Schulz navrhl, aby Brusel poslal trestnou výpravu Euroarmády nach Warsau. Rozhodnutí zvrátil až výsledek půlroční analytické práce Gayvropských hovnot
Jakub Janda s politováním oznámil, že společná Evropská armáda není a nelze tak hladit hlaveň eurotanku hýžděmi. Polsku tak bude za trest za kamionintifádu rozevřen v zadku protiraketový deštník.

Jakub Janda alias Fugo alespoň nabídl všem znevýhodněným kamionům bezplatné protažení výfucku.

vrazdil-kamion

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.