Archiv autora: admin

Humanitární organizace jsou spoluviníkem humanitární katastrofy v Africe





Poslední smutná reportáž ze Somálska, kterou uvedl zpravodajský portál seznam.cz, ukazuje na bezútěšnou situaci v zemi. A nejen tam, ale v celé Africe. Černý kontinent zásobují peníze humanitárních organizací, ale také je pravidelně zásoben novými přírůstky a drtivým nárůstem obyvatel. Neziskové organizace nedělají zhola nic pro jeho omezení.

Je však logické, že tam, kde bude příliš mnoho potenciálních spotřebitelů, nebudou stačit přirozené zdroje. Afrika se tak může stát navždy Západem dotovanou část světa. Stačilo by však relativně málo. Alespoň se snažit o omezení vysoké porodnosti a drtivého nárůstu obyvatelstva, například dotováním ochrany při sexu. Mnoho lidí v oblasti také umírá na pohlavní nemoci, například na AIDS a případná sexuální ochrana a dohled by mohly společně vyřešit i tento problém.




Jaký potíž mají neziskové organizace s tím, vytvořit takovou pomoc? Důvodů může být více.

Prvním z nich je dokola opakovaná politická korektnost. Je přeci nemožné chtít, aby chudáčků Afričanů ubývalo, ačkoli by se tak nedělo nějakou genocidou, ale ochranou proti přemnožení, které je hlavní příčinou nedostatků zdrojů v Africe. Musí se o tom mlčet, protože je to neuctivé k Afričanům.

Druhým důvodem může být také to, že ochrana při sexu by mohla v dlouhodobém hledisku opravdu začít problémy řešit, čímž by se mohlo začít také omezovat dotování neziskovek. Věřte, že dobrovolník v Africe má jiný vztah k dotacím než ředitel neziskové organizace a jeho rodinní příslušníci či dobří známí na manažerských postech. Hrozilo by také, že absolventi tzv. humanitních oborů by začali přicházet o možnosti uplatnění.




Nabízí se samozřejmě varianta, že správně jsou obě možnosti. Nebo ani jedna. Ještě je tu třetí možnost. Že jsou všichni lidé okolo humanitárních organizací slepě přesvědčeni, že jejich pomoc dlouhodobě zlepší situaci v Africe. Vzhledem k naivitě například okolo islámu bychom se možná ani nedivili.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.




Že by Obama nenapíchl Trumpa? Za jeho vlády byli odposloucháváni i jeho spojenci





Trumpovo obvinění z odposlouchávání ze strany Obamovy správy v době prezidentské kampaně v Trump Tower zní více pravděpodobně než naopak. Ačkoliv Trump vydal za necelé dva měsíce své vlády několik prohlášení, která nejsou pravdivá, či se pohybují na hranici pravdy a nepravdy, nyní neexistuje důvod mu nevěřit.

Je totiž vhodné připomenout, co vyšlo najevo před třemi lety. Server WikiLeaks zveřejnil seznam politiků, kteří byli odposloucháváni za vlády Obamy. Angela Merkelová například nechyběla. Loni v únoru vyšlo najevo, že napíchnutí bylo velmi rozměrné, sledován byl téměř každý vysoký politik. Odposloucháván byl třeba i hovor Silvia Berlusconiho s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem.

Zakladatel WikiLeaks k věci řekl, že v takovéto situaci může NSA odposlouchávat každého. Proti USA nebyly uvedeny žádné sankce. Obama nemusel nic veřejně vysvětlovat, maximálně vedl několik rozhovorů s dotčenými politiky mezi čtyřma očima.




Neexistuje tak skutečný důvod, proč Trumpovi nevěřit. Na konečný verdikt ještě musíme počkat. Obama vše, ostatně jako vždy, odmítl.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.




Mogherini navštívila Bělehrad. V parlamentu se setkala s tvrdým odporem (video)





Federica Mogherini, komisařka EU pro zahraniční záležitosti a bezpečnost, navštívila srbský parlament v Bělehradu. Setkala se však s nepříjemným přivítáním. Desítky poslanců začali skandovat “Serbia, Russia, nie treba nam Unia,” neboli “Srbsko, Rusko, nepotřebujeme unii.”



Mogherini je známá kontroverzními výroky, kterými fanaticky straní islámu a podřízenými gesty vůči muslimským státníkům. Nedávno například cudně zahalila hlavu na státní návštěvě v Íránu, aníž by o to byla vůbec požádána. Nevadilo jí ani, že den před jejím příjezdem Írán popravil 11 lidí a od začátku roku to v té době bylo již 780.

V květnu 2015 dokonce Mogherini při projevu vítala politický islám. Úryvek z jejího proslovu:




„Islám má v našich západních společnostech pevné místo. Islám do Evropy patří. Má místo v evropské historii, v naší kultuře, v našem jídle a – na čem záleží nejvíce – v evropské současnosti a budoucnosti.“

„Někteří lidé se nás dnes snaží přesvědčit, že muslimové nemohou výt dobrými občany Evropy, že více muslimů v Evropě může přinést konec Evropy. Tito lidé se nemýlí pouze co se muslimů týče – tito lidé se mýlí především co se týče Evropy. Nevědí co znamená Evropa, nevědí, čím je evropská identita.“




„Nebojím se říci, že politický Islám by měl být součástí tohoto obrázku. Náboženství hraje v politice svou roli – ne vždy dobrou, ne vždy špatnou. Náboženství může být částí procesu. Rozdíl je v tom, jestli je tento proces demokratický či nikoliv.“

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 

 




Dva tisíce lidí protestovaly v Berlíně proti Angele Merkelové





Přes dva tisíce lidí přišlo dnes na demonstraci proti kancléřce Angele Merkelové. Jejich poklidnou demonstraci a následný pochod pod heslem “Merkel muss weg” narušovaly pravidelné bloky a urážky levicových aktivistů a migrantů. Akce se ze strany odpůrců Merkelové obešla bez problémů.






U hlavního nádraží německého hlavního města se sešlo přes dva tisíce lidí. Vyjádřili zde názor na svojí kancléřku. K vidění byly vlajky s přeškrtnutou mešitou či vlajky s německými znaky. Událost pořádala iniciativa “Wir für Deutschland”, která na Waschingtonském náměstí nechala mluvit například Julii Schwarze či Ignaze Beartha, předsedu DPS, který přijel ze Švýcarska.

Akci narušoval pískot a nadávky multikulturalistů, kteří demonstraci narušovali sprostými gesty a křikem o nacismu a fašismu. Levicoví extremisté se opět prali s policií v touze poprat se s účastníky demonstrace proti Merkelové. Video z demonstrace živě přenášel kanál Russia Today:




Narušitelé pochod ani průběh demonstrace nikterak vážně nenarušili. Kolem místa konání demonstrace a pochodu se těchto odpůrců demonstrantů sešlo dohromady několik desítek. Na jednom místě se pak sešla jedna, větší skupina asi o stovce lidí, která byla od demonstrantů držena těžkooděnci. Všichni odpůrci demonstrantů jako jeden muž zvedali prostředníčky a křičeli slova o nacismu.






____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 




Propaganda ve jménu “jediného správného” výsledku voleb se jmenuje “boj proti dezinformacím”





Pod přímou poklicí vlády, tedy ČSSD, ANO a KDU-ČSL, pod přímým řízením ministerstva. Tak bude fungovat spolupráce soukromých neziskovek, ministerstva a sociálních sítí. Jasná propaganda nese přezdívku “boj proti dezinformacím” a nebojí se to ani přiznat.

Podle serveru Aktuálně.cz zástupci ministerstva vnitra řekli, že spolupráce mezi vládou, neziskovkami a sociálními sítěmi by mola vypadat podobně jako v Německu či Francii, kde se mažou všechny nepohodlné názory jako o závod. Například Facebook na základě nahlášení po zbavení imunity maže fotografie, zmínku jména či citace z volebního programu Marine Le Pen.

Dále pak zástupce přiznal, že boj proti dezinformacím je v těchto zemích veden také na základě strachu z toho, že zmíněné “dezinformace” by mohly nepříznivě ovlivnit volby. Jestli to, že proti ovlivnění voleb se postavilo ministerstvo, tedy lobbing konkrétních politických stran a boj proti dezinformacím může konkrétní politický subjekt využívat skrze represe k potlačení konkurenčních politických subjektů, nikoho nezaskočilo.




Tři konkrétní strany mohou omezovat vliv politické konkurence na sociálních sítích. Stačí například stížnosti na lži vládních stran jednoduše potlačovat a naopak stížnosti na nepravdy opozice zvýrazňovat a privilegovat a přísněji potlačovat.

Ministerstvo dále uvádí, že se rozhodně nebude jednat o mazání příspěvků na objednávku. Tím, že chtějí napodobit francouzský a německý systém, však přiznali, že se bude jednat o cenzuru.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.