Archiv autora: admin

Izrael chce zakázat hlasité muslimské volání k modlitbě, muslimové hrozí nepokoji





Izraelský parlament schválil dvě verze zákona o omezení hlasitého svolávání muslimů k modlitbě v mešitě z takzvaných muzzein. Ty pětkrát denně prakticky překřičí vše ostatní ve městech, a to i před sedmou ranní. Zkušenosti s tím má například i Německo.

Muzzeiny tedy budou omezené v nočních hodinách, tedy mezi 11. večerní a 7. ranní, nebo se uzavřou ve městech. Zákon byl odpůrci označen za rasistický, členka sionistické opozice řekla, že to může vyvolat nenávist mezi muslimy a Židy. Samozřejmě Židé nemají důvod muslimy nenávidět, když je nebude rušit extrémně hlasitý křik z minaretů, který se ani netýká jejich náboženství.

Jak vypadá svolávání muslimů, můžete shlédnout zde:




Manipulace s titulkem na iDNES.cz

Dodatky k návrhu zákona dodal v listopadu i premiér Benjamin Netanjahu, který uvedl, že dostal mnoho stížností od izraelské populace ohledně „hluku a utrpení, které jim nadměrný hluk z rozhlasové sítě modliteben způsobuje“.

Anna Barochová z iDNES.cz v nadpise zákon označila jako “umlčení mešit”. To se konat nebude. Zákon má sloužit jako doplnění současných opatření proti všeobecnému hluku. Pokuta za porušení této novinky by byla v přepočtu asi 70 000 Kč. Schvalovací proces však bude zřejmě dlouhý.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 




Konec demokratických voleb. Je potřeba do parlamentu dosadit nějaké Romy, ať máme klid od USA





Washington Praze každoročně vytýká problém se začleňováním početné romské menšiny, kterou odhaduje na 300 tisíc lidí. Letos ve zprávě zaznělo toto: “Žádní Romové nezasedají v parlamentu, ve vládě či u nejvyššího soudu, romští kandidáti neuspěli ani v regionálních volbách,” uvedla zpráva, píše Týden.cz.

Asi si seženeme kontakt na americké ministerstvo zahraničí s dotazem, jak to myslí. Je to oznamovací věta? Je to špatné? Máme tedy ty rasistické čecháčky k volení Romů do parlamentu nějak nutit? Nebo snad máme vzít třeba 10 nebo 15 poslaneckých křesel, z voleb je vyloučit a přerozdělit je romským stranám?

Americká strana nás i letos zhodnotila jako zemi, kde je stabilní demokracie a armáda je pod důslednou kontrolou civilních úřadů. Pořád tedy nechápeme ten kontext. Na jedné straně USA chválí Česko, pardon, Čechii, za demokracii, na straně druhé bychom je uspokojili, kdybychom tu demokracii nějak omezili, abychom splnili jakési romské kvóty.




Ono demokratickou cestou se tam jen tak nedostanou. Jednak se nám prostě nechce a nebude chtít je volit, protože jsme zatracení a prokletí gádžové, jednak vidíme, jak na každého druhého Roma připadá neziskovka, která mu chce dohodit práci, a přestože se nepovede, pobere na to dva miliony dotací, a jednak Romové prostě nejsou dobří politici.

Milé americké ministerstvo se s tím smíří nebo ne. Ale nám je to “vítekde”…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.




Ve Švédsku se můžete vyhnout trestu za znásilnění. Pachatelé občas uspějí s výmluvou na náměsíčnost





Znásilníte a budete usvědčen, nebo se i přiznáte. Mysleli jste si někdy, že vám to projde? Teoreticky je to možné, ačkoli šance to není zdaleka jistá. Ve Švédsku proběhnou ročně až tisíce sexuálních deliktů a bylo by dobré vědět, zda je pachatel vždy spravedlivě potrestán.

Švédská stanice Sveriges radio proto prozkoumala 18 případů za posledních šest let, kdy došlo ke znásilnění a pachatel se vymlouval na to, že při páchání trestného činu spal. V deseti případech nakonec došlo se zproštění obvinění, přičemž v pěti z nich soud připustil, že náměsíčnost není vyloučena. Ukazuje to následující video:

Situace může být alarmující také vzhledem k tomu, že v rámci současné migrační vlny se našly tisíce případů, kdy migranti byli schopní zneužívat a obcházet zákony. V tomto případě je již prokázáno, že migrace s sebou do Švédska přinesla navýšení počtu sexuálních trestných činů. Je tak možné, že výmluv na náměsíčnost přibude…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 




Nike na straně zákona sharia: představuje sportovní hidžáb





Byznys více než morálka a více než práva žen v muslimských zemích. Zatímco například Írán vyloučil z šachové reprezentace osmnáctiletou hráčku na to, že porušila příkaz a nevzala si na turnaj ve Španělsku hidžáb, Nike se rozhodl takovéto teokratické příkazy podpořit.

A do světa vyšel se sportovním hidžábem “Nike Pro Hijab”

Čtěte také: Dva šachisty vyloučil Írán z reprezentace. Jeden hrál s Židem, jeho sestra se nezahalila

Sportovkyně jsou na jednu stranu z produktu údajně nadšené. Jedna z nich ze Spojených Arabských Emirátů popsala sportovní verzi jako pohodlnější než jakýkoliv jiný hidžáb. Problém je však jinde.




V Saúdské Arábii nebo třeba v Íránu ženám za nenošení hidžábu hrozí v krajním případě smrt. V Afghánistánu je nošení hidžábu součástí zákonného balíčku, který pod pokutou zakazuje ženám i řídit auto. Mnohé muslimské země nepouštějí své sportovkyně ani na olympijské hry, popřípadě musí nosit pokrývku hlavy. Všechny státy jsou v těchto příkazech řízeny islámským právem sharia.

Nike tak dělá velký krok vzad v boji proti diskriminaci žen v muslimských zemích.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 




Hrebenar: Sociálka by se měla zabývat xenofobními rodiči





Jiří Hrebenar ve svém článku o údajném ohrožení výchovy xenofobií vyzval sociálku, aby se zabývala rodiči, kteří se podle něj provinili tím, že v autě pustili písničku kapely Ortel před svým synem a u poslechy této kapely se natočili na video, které umístili na YouTube.

Hrebenar výchově dětí k toleranci věnoval článek v reakci na video rodiny, která se natočila při poslechu písně Ortel – Mešita. Video, které za 7 měsíců nasbíralo 71 000 shlédnutí, obdiv i kritiku, Hrebenar hodnotí jako ohrožení výchovy.




“Rodiče jsou ze zákona povinni neohrožovat mravní vývoj dítěte a propagace nenávistných názorů nevhodně zasahuje do vývoje dětské mysli, jež se následně vyvíjí nezdravě. (…) Možná právě proto by se sociálka měla zabývat rodinami natáčicími podobná videa jako je toto,” napsal Hrebenar.

Hrebenar také uvedl, že zneužívání dětí je jednou ze známek extremismu, který se neštítí ničeho. Asi zapomněl na demonstraci proti xenofobii z roku 2015:

Hrebenar při zmínce o zneužívání dětí v extremismu zřejmě zapomněl na demonstraci proti xenofobii z roku 2015

Autor bulváru Novotný rodinu z videa nahlásil





Pavel Novotný, který je známý svými radikálními a vulgárními postoji ke kritikům migrace, islámu a multikulturalismu, již rodinu nahlásil na OSPOD. Rodina se jeho nařčení ze zanedbávání výchovy chce bránit u soudu a žádat omluvu a odškodné.

O případu již informovaly například Parlamentní listy. Přestože je video staré několik měsíců, až do začátku března na něj nebyl žádný velký ohlas. Většinu svých shlédnutí a záporných hodnocení video získalo právě od chvíle zveřejnění kauzy.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.