Konec demokratických voleb. Je potřeba do parlamentu dosadit nějaké Romy, ať máme klid od USA

Washington Praze každoročně vytýká problém se začleňováním početné romské menšiny, kterou odhaduje na 300 tisíc lidí. Letos ve zprávě zaznělo toto: “Žádní Romové nezasedají v parlamentu, ve vládě či u nejvyššího soudu, romští kandidáti neuspěli ani v regionálních volbách,” uvedla zpráva, píše Týden.cz.

Asi si seženeme kontakt na americké ministerstvo zahraničí s dotazem, jak to myslí. Je to oznamovací věta? Je to špatné? Máme tedy ty rasistické čecháčky k volení Romů do parlamentu nějak nutit? Nebo snad máme vzít třeba 10 nebo 15 poslaneckých křesel, z voleb je vyloučit a přerozdělit je romským stranám?

Americká strana nás i letos zhodnotila jako zemi, kde je stabilní demokracie a armáda je pod důslednou kontrolou civilních úřadů. Pořád tedy nechápeme ten kontext. Na jedné straně USA chválí Česko, pardon, Čechii, za demokracii, na straně druhé bychom je uspokojili, kdybychom tu demokracii nějak omezili, abychom splnili jakési romské kvóty.
Ono demokratickou cestou se tam jen tak nedostanou. Jednak se nám prostě nechce a nebude chtít je volit, protože jsme zatracení a prokletí gádžové, jednak vidíme, jak na každého druhého Roma připadá neziskovka, která mu chce dohodit práci, a přestože se nepovede, pobere na to dva miliony dotací, a jednak Romové prostě nejsou dobří politici.

Milé americké ministerstvo se s tím smíří nebo ne. Ale nám je to “vítekde”…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.