Americké celebrity se šikují za multikulturalismus, Angelina Jolie označila islám za nádherný

Politickému multikulturnímu bizáru přispívají i americké hvězdy šoubyznysu. Zatímco Robert Downey jr., Neil Patrick Harris, Julianne Moorová nebo James Franco vyzývají Američany, aby šli k volbám a nevolili Trumpa, například Angelina Jolie označila islám za nádherné náboženství.

YouTube prý ovlivnil “like” a “dislike” na videu hvězd

Na začátku září natočili zářivé hollywoodské hvězdy tříminutový klip, ve kterém vyzývají Američany, aby šli volit. Zároveň však “nenápadně” varují před volbou Donalda Trumpa. Video nazvali “Save the day. Vote” a nasbíralo miliony shlédnutí na YouTube. Tam však diskutéři upozorňují na to, že video mělo za první dva týdny přes 90% záporných hlasů a nyní má 60% kladných. V diskusi tak kritici podezírají YouTube z toho, že statistiku hlasů uměle upravilo.

V reakci na to vzniklo video “obyčejných lidí” s názvem “Děkujeme za nic,” kde lidé sarkasticky děkují hollywoodským hvězdám a doufají, že jim herci poradí například s tím, jak vychovávat děti nebo kam investovat peníze.

Madonna nabídla orální sex za zvolení Hillary

Na stranu Hillary Clintonové se postavila rovněž královna popu, Madonna. V new yorské hale Madison Square Garden před publikem dokonce prohlásila: “Budete-li volit Hillary, udělám vám orální sex!” Uvedl to server Breibart.com.

Na stranu islámu se pro změnu postavila herečka Angelina Jolie, která prohlásila, že “islám je nejkrásnější náboženství.” Hvězdy amerického šoubyznysu se mnohdy neubrání mluvit o politice. Na stranu Donalda Trumpa se například postavil Chuck Norris. Hillary naopak podpořili i teroristé z Islámského státu.