Muslimové agresivně lobbují za islám na českých školách. Ředitelé se bojí nařčení z rasismu

Případ Střední zdravotnické školy v Praze otevřel dveře novým požadavkům muslimských studentů a studentek vůči českým školám. Předseda magistrátního výboru pro výchovu a vzdělávání Patrik Nacher pro Blesk.cz potvrdil, že ředitelé se s požadavky muslimů setkávají častěji a jsou stále troufalejší.

Muslimové po školách požadují přizpůsobení se islámu. Zdaleka se však nejedná jenom o nošení nějakých šátků. “Jak jsem zjistil, na dalších školách se studenty muslimského vyznání řešili požadavky na zřízení speciální místnosti coby modlitebny, přestávky na modlení i v době vyučování. Nebo požadavek studentek, aby je neučili muži, ale výhradně ženy,“ uvádí Nacher. Podle něj ředitelé balancují na hraně a kdyby neměli školní řád ve své plné moci, vzdělání v těchto školách by se mohlo rozpadnout.

Ředitelé mají strach mluvit

Patrik Nacher rovněž poukázal, že jednotkami případů to nekončí a ředitelé mají navíc strach o těchto agresivních požadavcích hovořit nahlas: “Školy o tom nemluví, nechtějí na sebe přitahovat pozornost aktivistů a lidí, kteří bez znalosti o řízení školy a povědomí o následcích poškozují školu, ředitele a nakonec samotné studenty.”

Narážel tím na bizarní soud mezi ředitelkou zdravotnické školy a bývalou muslimskou studentkou, která, krom toho, že jí stát zaplatil téměř 300 000 na bydlení a studia, po škole vyžaduje dalších 60 000 odškodného. Ředitelé dotčených škol se tak zřejmě obávají podobných vykonstruovaných soudních sporů.

Hnutí IVČRN na nebezpečí požadavků muslimů upozorňovalo již dávno

Již předloni upozorňovala iniciativa Islám v ČR nechceme na to, že eskalace sporu o šátek ve škole může roztrhnout pytel s dalšími muslimskými požadavky. Somálka Ahmednuur Ayan Jamaalová navíc neodešla ze školy kvůli šátku. Obhajoba ředitelky tvrdí, že neměla v pořádku všechny potřebné doklady, na základě jejichž nedodání včas její status studenta ani nenabyl platnosti.

Anna Šabatová, která záměrně eskalovala tento případ a pomohla jej dohnat až k soudu, již před dvěma roky žádala o rozšíření svých práv. Jejich zamítnutí zatím není definitivní. O rozšíření práv píše IVČRN zde.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 

40 komentářů u „Muslimové agresivně lobbují za islám na českých školách. Ředitelé se bojí nařčení z rasismu“

 1. je to jen o připosranosti těch lidí, zrovna tady ředitelů, kteří můžou a nemusí něco změnit. Spousta z nich udělá cokoliv aby zůstala u koryta, znáte to.. hypotéka, dítě na vysoký, náročná milenka nebo drogy a honitba jako Forejt apod. Stačí otevřít hubu, když muslimové přijdou a požadují nesmysly a poslat to mezi lidi. Asi jsem naivní, ale pokud budou lidi vědět, co se hraje na jejich děti, tak to celorepublikově nemá šanci na úspěch, když ne, brzy zjistíme že jsme dopadli jak frantíci a už je pozdě. Čumíme tu na cikány skrze prsty, oni na nás koukají nosníma dírkama a málokdo jim umí šlápnout do xichtu, když je zrovna potřeba, tak si nenechme kadit na hlavu od fanatiků, kteří nás narozdíl od cikorek k ničemu nepotřebují, protože mají sponzory a chodí lobovat do škol, na úřady a kde to jde, narozdíl od cikorek, který akorát somrujou dávky na sociálce a kradnú co se dá. Zrušit integrační neziskovky asi už nepůjde, tak aspoň kontrolovat kam serou prachy a pokud něco podělají, jako třeba generace21, tak je vyškrtnout ze seznamu státem podporovaných. Není to ani o tom, že by usa nebo kdokoliv jiný roz.ebal stredni vychod a kvuli tomu se sem valí kobylky, ten nikdy nebyl normální a jejich vypatlanost se rychle rozrůstá hlavně mezi milionama tupejch opic z afriky, kde je v populaci sotva 20% neznásilněných žen a nemoci kde se podíváš, kór když si islám věřící kupujbe za dotace od státu. Kolik by u nás chodilo lidí do kostela a jak by věřili, kdyby jim farář hodinu vymýval mozky a pak jim dal pokaždý blbý dvě stovky a slíbil vic, když zlanaří další chudáky

 2. Co se všichni diví, vždyť šířit islám jakýmkoli způsobem mají všichni muslimové nařízeno Koránem. A čím víc jich tady bude, tím budou útočnější.

 3. Je zbytečné o tomto mluvit,stačí když se budeme držet tradic zemí kam jedeme .Zkuste jít u nich v plavkách a spousta jiných věcí.V každé cizí zemi se musí návštěvníci přizpůsobyt. U nich by vás za tyto směšné prohřešky ukamenovali.Bohužel poserové v naší republice se bojí věci řešit radikálně a tvrdě. Stačí pár takových to řešení a věřte že dají pokoj.Tato jejich malá vítězství jim posiluje moc a drzost zvyšování nesmyslných požadavků. Přestańme jim konečně ustupovat a bu´dme hrdí na naše tradice.

 4. Čeho se ředitelé bojí ? Českých učitelů je málo a ředitelů ještě míň . Který hň.p by je mohl vyhodit za pravdu a lásku ke křesťanství ??

 5. Souhlasím! Ale jen v případě že se každý muslim naučí bibli slovo od slova a kostel bude stát v každém městě středního východu!!!!!!!!

 6. Ať si praktikují islám doma. My jsme Česká Republika a máme svoje pravidla. Oni by nám u nich naše pravidla taky nepovolili. A pokud to tu má být beru svoje děti ze školy pryč a už se tam nevrátí.
  ISLÁM V ČECHÁCH NECHCEME

  1. Moje řeč se souhlasem syna ( sám by mi to navrhl ) bych udělala to samé je mu 15 je na střední a zatí tam takové problémy nejsou ZATÍM

  1. Krátce, ale přesně napsáno. Mimochodem všimli jste si věci, že v českých médiích se už nějakou dobu neobjevuje nic o imigrantech a jimi způsobenými delikty, to vše se dozvíte jen z internetu. Proč asi……..??

 7. Je to preci tak jednoduche. I moje deti vedi, ze maji mit stejny metr pro kazdeho. Copak ja si tam u nich muzu vest svuj zivot tak jak jsem zvykla? Muzu napriklad chodit v plavkach kolem baraku? Muzu si chodit kam chci atd atd…..? Hned bych mela kamen v hlave. Tak co se to u nas stale resi?

 8. Je ostudou samotnych reditelu/lek, ze se boji. Oni mohou, sdruzeni v asociaci reditelu, ucinit razne rozhodnuti, ktere ma silu. Protoze vsak maji strach o mista, tak nebudou demokracii hajit. Tato masa pak vychovava budouci generace. Udesne.

 9. Nikdy jsem nepochopila proč musí někteří vnucovat svoji víru (jakoukoli) někomu jinému.Všechny války a zlo na zemi je jen kvůli náboženství. Netahejte to do skoly ,KDE SE MATE snad HLAVNĚ UČIT!!!Modlete se doma !Můj názor jestejný :Přizpůsobte se nám nebo jdete zpět od kud jste přišli!

 10. Bohužel musím reagovat nepřiměřeně, ale reagovat. Pokud k nám jdou studovat, tak se přizpůsobí naším hodnotám, nebo je zde nechceme. Islám v Česku opravdu nechceme.

  1. přišli studovat nebo se modlit? at si to nechají na doma, doma at si udělají modlitebny třeba ze všech místností – ale tady jsou jen na návštěvě a měli by se pilně učit , na modlení mají svou zemi…………………………..

  2. To není pravda, tendence dneška jdou ruku v ruce s multi kulti tmářstvím a tak se kdejaká přiblblá kráva může uchýlit k objetí paní přiteplené “šabatové” a jejím rádobyzviditeňujícím akcím.
   Proč kurva nevyjdeme do ulic a neřekneme jsme vobyčejný lidi a jsme na to hrdý? Proč maji tu potřebu jenom bukvice a axtrémní sviňáci?

  3. Přesně tak pane. Zrůdný islám zde rozhodně nechci, já, má dcera, moji přátelé, moji známí, které znám… Nevím o nikom z mých blízkých lidí, kdo by tuto zrůdnou sektu měl rád, či ji jakkoliv podporoval. Islám znamená KONEC.

 11. Jak mohou být nařčeni z rasismu, když islám NENÍ a nikdy nebyla rasa! Stejně neexistuje tzv. “xeno -, isláno- ,…fobie”. Jediná fobie, jestli v tomhle případě existuje je fobie ISLÁMU Z NEISLÁMSKÉHO PROSTŘEDÍ!

  Vladimír Michna – Ostrava

  1. Mluvíte mi z duše…lépe bych to nenapsal…přesně mě děsí jak to nakonec dopadne….”měli jsme obavu aby jsme se nechovali rasisticky,tak jsme jim to raději povolili jen ať nepřitáhnem pozornost nějakých aktivistů”…

   1. Mně tedy v tomto případě nic neděsí ! Islám u nás nechceme, protože je to nekulturní náboženství, podporující násilí ! Pokud mně někdo označí za rasistu, pak to budu brát jako pochvalu. Na aktivisty, zejména ty blbečky z Evropských hodnot a jiných neziskovek, podobných vyžírků, seru jak na placatý kámen !!!!! Lidi, nebojte se těch tzv.aktivistů ! Když vás budou srát, jednoduše jim dejte pořádně do držky a budete vidět, že si to příště rozmyslí. Pokud jim budete ustupovat a dávat na jevo obavy či respekt, pak jim vyroste hřebínek a budou si vyskakovat !

 12. Ať táhnou zpátky do pouští a neobtezuji slušný lidi a palicema si tam muzou tlouct jak budou chtít tady se bud prizpusobej nebo pryc nechceme tady netolerantni pedofilní prasata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.