Zločin z nenávisti může být vlastně úplně cokoliv, tvrdí britská policie v prohlášení

Britská policie má na svém webu článek, na kterém definuje takzvaný “hate crime,” neboli zločin z nenávisti. Podle jejich definice můžete vlastně jen jít po chodníku a pokud to někoho bude urážet, dopustil jste se zločinu z nenávisti.

“Co je to zločin z nenávisti?

Když se někdo dopustí něčeho, co není trestný čin, ale oběť nebo NĚKDO JINÝ si MYSLÍ, že to je motivováno předsudky nebo nenávistí, označujeme to jako “nenávistný incident.”To, co pachatel udělal, nemusí být samo protizákonné, ale jeho motiv protizákonný být může.
To znamená, že může být možné ho obvinit.”

O kus níže se pak píše: “Verbální napadení, vyhrožování, či volání jménem může být pro menšinové skupiny velmi nepříjemným zážitkem.” Členy menšin tak nesmíte oslovit ani jejich jménem, abyste nespáchali zločin z nenávist.

To stojí v prohlášení policie Velké Británie na jejích webových stránkách. Na základě tohoto nesmyslu zřejmě mohli být odsouzeni aktivisté z hnutí Britain First, kteří jdou do vězení za to, že upozornili na násilný gang. Přestože se prokázala vina jeho členů, soudce oba poslal do vězení za zločin z nenávisti. Píšeme zde.

Britské úřady si se znásilňováním dětí již desítky let vůbec nelámou hlavu. nevyšetřují ho, protože drtivá většina pachatelů jsou Asiaté a úřady se bojí nařčení z rasismu. Největší případ jsme popsali zde.

Hlavně, že má policie jasno, co koho kde uráží. Děti jsou v Británii mezitím znásilňovány po stovkách a některé i vražděny…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně. Navštivte i náš web WWW.INCORRECT.CZ.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.