Výročí útoků v Paříži: Propaganda České televize a vstup do Bataclanu jen těm správným

Po roce se otevřel klub Bataclan, ve kterém proběhla část pařížských útoků v loňském roce, které si vyžádaly 130 obětí. V České televizi u této příležitosti v pořadu Objektiv chválili čtvrť, ve které došlo k plánování útoků a zpěvák Sting zazpíval píseň “Inšalláh”, která opěvovala migranty a plesala pravici.

Eagles of Death metal měli smůlu, neměli správný názor

Kapela Eagles of Death metal, která v okamžik útoků v Bataclanu zrovna odehrávala svůj koncert, se chtěl otevírání klubu též zúčastnit. Nebyli vpuštěni, protože několik měsíců po útocích řekli, že muslimská ochranka pomáhala útočníkům a že muslimové útok i slavili.

Sting na akci zpíval píseň s názvem Inšalláh. Slovo, kterým tuto píseň nazval, osobně označil za krásné. A v textu písně plesal pravičákům jako škodné a také opěvoval imigranty. Píseň pobouřila některé návštěvníky, mezi kterými byli i přímí přeživší útoků ze 13.11.2015.

Česká televize opěvovala muslimskou čtvrť

Molenbekk byl téma pořadu Objektiv v České televizi. Díl s názvem čtvrť mnoha tváří opěvoval minipivovar a muslimská prohlášení, že se daří integrace plošným vymýcením vepřového a jeho náhradou za halal potraviny. O teroristech, kteří zde plánovali i další útoky, nejen ten v Paříži, ani slovo. Čtvrť je údajně snem multikulturní společnosti.

Útoky se odehrály v Paříži 13.11.2015 a nesl s sebou 130 obětí. Předtím se v Paříži odehrál také útok na redakci humorného časopisu Charlie Hebdo. A letos ve francouzském Nice zaútočil muslim v náklaďáků a na pěší zóně zabil přes 80 lidí.

Policie stále protestuje. Nejen proti podmínkám a přesčasům, ale také proti agresorům z řad migrantů.

ON LINE: Protesty policie ve Francii po přestávce pokračují. Další demonstrace bude ve čtvrtek