Veřejnost pronásleduje německého brankáře. Dal lajk proti Hillary 

Až k veřejné omouvě, pokání a ohrožení kariéry může vést, když v multikulturalismu dáte na sociálních sítích lajk příspěvku, který ani není vulgární. Jen je proti důležité multikulturní postavě, proti Hillary Clinton. 

Jakou chybu udělal? Dal na Twitteru lajk fotografii Adolfa Hitlera s popiskem “nikdy nezatčen, nikdy neodsouzen, stejně nevinný jako Hillary.” Dále aktivisté vystopovali, že dal lajk i příspěvkům na podporu Donalda Trumpa. Jaká životní chyba! 

Gólman teď za Německo nechystá. Oficiálně je to kvůli zdravotním potížím. Předseda německého olympijského výboru však jasně naznačil, že je reprezentační kariéra kvůli několika lajkům ohrožena. “Každý, kdo takto mluví či jedná, nemůže být členem našeho týmu. Politický extremismus nemá se sportem nic společného a v našem olympijském týmu má nulovou toleranci,” řekl. 

Extremisté jsou totéž jako populisté 

Prezident německé hokejové federace však řekl, že hráče nesuspenduje. “Politické názory našich hráčů tolerujeme. Greiss není žádný pravicový extremista nebo populista,” řekl. Tím ale zařadil mezi nepřijatelné názory i to být vůbec pravicový nebo být populista. 

Gólman Greiss byl nucen k ponížené omouvě. “Omlouvám se, že jsem reagoval na několik příspěvků, na které jsem reagovat neměl. ‘Lajkování’ těchto příspěvků byla chyba, ještě jednou se za to upřímně omlouvám,” řekl. 

Multikulturalismus tak pronásleduje lidi kvůli lajkům na naprosto nezávadných příspěvcích. Přitom jsou mnozí aktivisté chváleni za přirovnávání Donalda Trumpa k Hitlerovi. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.