Úřady zabavily Italovi hotel a nastěhovaly do něj 15 migrantů (video)

Italský majitel hotelu Luigi Fogli společně s dcerou bránili vstupu do svého hotelu Lory v italském Ficarolu v okrese Rovigo. Co se stalo? Muž se na tamních úřadech údajně poohlížel po možnostech ubytování žadatelů o azyl.

Za každého ubytovaného by měl dostat jen 7 euro (190 Kč) za noc. To odmítal. Perfektura mu však hotel k 1. listopadu zkonfiskovala a poslala do jeho areálu patnáct mužů nejspíše ze severní Afriky. Muž se společně s dcerou zabarikádoval a několik hodin vzdoroval policii.

“To není vaše. Nepůjdete dovnitř,” křičí na videu majitel hotelu Lory na policisty. Policisté pak na něj reagují, že “jen dělají svojí práci” a upozorňují jej, že pokud neodevzdá klíče od hotelu, budou muset policisté použít násilí. Po několika hodinách pak migranti vstupují do hotelu a mohou se ubytovat.

Není to zdaleka jediný případ

V Itálii se podobné situace opakují. Úřady hrozí majitelům nemovitostí, které vytipují na ubytování ilegálních imigrantů, zabavením majetku bez náhrady. Podobné případy vznikají pouze v totalitách, či válečných stavech. “V některých případech majitelé odolají, jindy jsou donuceni spolupracovat,” tvrdí Italové.

Muž se po události zhroutil…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.