Stránka Organizace proti multikulturnímu fanatismu byla na dva dny zrušena

Facebook zrušil publikování naší primární stránky Organizace proti multikulturnímu fanatismu. Přestože poslední dobou sdílíme prakticky pouze odkazy na náš web, Facebook “si našel” nějaké porušení zásad.

“Vaše stránka se momentálně na Facebooku nezobrazuje. Vypadá to, že obsah, který jste zveřejnili na stránce, nesplňuje Podmínky používání služby Facebook a Zásady komunity, a proto bylo publikování stránky zrušeno. Tyto podmínky nám pomáhají zajistit, že Facebook zůstane příjemným a zdvořilým prostředím,” píše Facebook bez uvedení konkrétního příkladu porušení.

Facebook komunikuje v Německu s neziskovými organizacemi, jejichž aktivisté mají právo sahat na administraci stránek kohokoliv v Německu. Vypadá to, že v České republice se děje něco podobného. Publikování naší stránky bylo zrušeno jen několik hodin po sdílení našeho článku o tom, že Organizace pro pomoc uprchlíkům podporuje extremisty z tzv. Kliniky.

Dále nás můžete sledovat na Facebooku, a to prostřednictvím stránek Skutečně nekorektně a nově vytvořené stránky Multikulturní události.

Proti zrušení hlavní stránky jsme se odvolali. 6.4. byla činnost stránky obnovena. Píšeme zde.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.