Stačily dva nepohodlné tweety a pracovník vývoje hry Subnautica přišel o práci

Simon Chylinski, původem Polák, pracoval jako vývojář hry Subnautica z dílny společnosti Unknown Worlds Entertainment. Nedávno si dovolil velký zločin, když sdílel dva nepohodlné tweety. Takzvaní bojovníci za sociální spravedlnost (SJW) se sesypali na společnost, která jej nakonec vyhodila, píše server Mila Yinnapoulose.

Přitom se zdánlivě rozhodně nejedná o žádné zlo. Pracovník vývoje dobrodružné hry sdílel článek od konzervativního novináře Paul Joseph Watsona a jeden také od Gad Saada. Článek o tom, s kolika typy genderu se lidé identifikují, komentoval známým vtipem “Jsem bojová helikoptéra”. Článek o no-go zónách ve Švédsku komentoval “importem lidí ze třetího světa importují i zločinnost třetího světa”.

Dva aktivisté z řad takzvaných “SJW” vzbudili protestní vlnu nenávisti, kdy desítky lidí psaly zaměstnavateli pracovníka, společnosti Unknown Worlds Entertainment a ta svého zaměstnance nakonec vyhodila pro “rasismus a sexismus.” Fašistický lynč tak opět zabral…

Na fórech však s krokem společnosti i aktivismem SJW nesouhlasí prakticky nikdo. Kroky vedoucí k vyhazovu Chylinskiho považují mnozí za projev nenávisti ke svobodě projevu a za stupiditu.

Není to jediný případ ze světa her, kterého se týká fanatismus multikulturalistů. O jiném můžete více zjistit zde, v jednom z dílů Skutečně nekorektně. 

Pojďme si v krátkosti vysvětlit pojem “SJW” – je to zkratka anglického sousloví “Social Justice Warrior” neboli “Bojovník za sociální spravedlnost” a definuje se jako aktivista, který je přesvědčen o jediné pravdě, kterou prosazuje za každou cenu. Američané tuto skupinu lidí rovněž posměšně nazývají “Snowflakes” neboli “Sněhové vločky,” které se dle slov mnohých rozpustí, kdykoliv uslyší třeba jiný názor.

____________________________________________________

Navštivte náš web www.incorrect.cz.

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.