S Georgem Bushem bez důvodu bombardoval Irák, nyní brojí proti výsledku referenda

Třítýdenní invaze proti Iráku v roce 2003, kterou posvětil tehdejší premiér a tím se Velká Británie k útoku kvůli údajnému jaderném zbrojení přidala k USA George Bushe, nevedla k úspěchu. Během dalších let v Iráku vzniklo podhoubí k zakládání teroristických organizací, včetně ISIS.

Nyní Tony Blair založil skupinu Open Britain, která má za každou cenu zajistit, aby i přes výsledek referenda nedošlo k tzv. brexitu. Tony Blair a jeho skupina jsou přesvědčeni, že i přes výsledek referenda, kdy hlasovali lidé, jde brexit proti názoru lidí. Dále říká, že lidé mají právo změnit svůj názor.

Open Britain chce však na změnu názoru lidí tlačit. „Lidé hlasovali, aniž znali skutečné podmínky brexitu. Tyto podmínky se nyní upřesnily a lidé mají právo změnit názor. Naším úkolem je přesvědčit je, aby to udělali,“ řekne v chystaném projevu.

Tony Blair tak naznačuje, že by referendum opakovat, dokud by neskončilo zvolením setrvání Británie v EU. Facebooková stránka jeho skupiny Open Britain však hovoří za své. “Musíme Theresu May a Philipa Hammonda dostat pod tlak proti brexitu za každou cenu,” řekl podle twitterového účtu organizace Open Britain.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.