Proč je důležité zachovat i možnost pálit knihu 

Mnoho lidí po našem víkendovém sdílení akce na podporu mladé Slovenky Adriany soptilo mnoho o hlouposti, plebsu a o tom, že pálit knihy je špatné. Pokusíme se krátce vysvětlit, proč chceme podpořit akci Islám v ČR nechceme ohledně akce na podporu mladé ženy.

Knihy se pálily mnohokrát. V demokracii i mimo ni. V tomto případě jde o specifickou záležitost. Slečna na videu je k islámu a svým odpůrcům velmi mevybíravá. Nikdo jí údajně nezastaví. Lidé její slova na pokraji vyhrožování odsuzují. Odsoudil někdo z těchto lidí slova předsedy Evropského parlamentu o tom, že by se povinné kvóty na migranty měly prosadit i silou?

Když údajný umělec Kohout nalil své sperma do svěcené vody v kostele v Polsku, nikoho nenapadlo jej i za tak nechutný projev jakkoliv stíhat. Jak je možné, že močení na knihu islámu někdo najednou řeší tak radikálně?

Adrianu navštívila ve dvě v noci elitní slovenská jednotka určená na boj s organizovaným zločinem. Organizovaný zločin je tedy přímý přenos na Facebook s močením na korán a pálením?

Adriana potřebuje vědět, že i přes expresivní povahu má na takový projev právo. A vzhledem k tomu, že jsme v Evropské unii a Slovensko je náš bývalý partner, je nám tento případ blízko.

O akci budeme nadále informovat a stojíme si za ní.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.