Příklad pro Brity ze Španělska, proč ozbrojit všechny policisty

Černé Audi A3 se rozjelo proti civilistům. Řidič 4 lidi porazil. Následně naboural do policejního vozu a Audi skončilo na střeše. Z vozu vystoupilo 5 útočníků vstříc nebouranému policejnímu vozu. Ve voze seděli dva policisté, jeden z nich byl vážně zraněn, druhý popadl policejní pistoli a čtyři z pěti útočníků na místě zastřelil.

Případ z druhé strany. Útočník na mostě u Westminsterského paláce přejel několik lidí. Následně naboural  vystoupil a neozbrojeného policistu na místě ubodal. další, již ozbrojení příslušníci, jej na místě zastřelili.

Dva podobné scénáře, dva různé konce. První scénář dopadl relativně dobře, přestože pátý útočník, kterého policista nezastřelil, dokázal ještě bohužel ubodat jednu ženu. Díky tomu, že byl policista ozbrojen, sám s kolegou vyvázl živý.

Ani tak však nepředpokládáme, že by šéfka policie v Londýně, která, jak jsme psali zde, odmítla ozbrojit další policisty, změnila svůj názor. Další životy policistů v Londýně jsou tak stále ohroženější než životy příslušníků například ve Španělsku.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.