Organizace v USA vede veřejný seznam kritiků islámu. Funguje už několik let

Připraveni na pranýř. Rada pro islámsko-americké vztahy neskrývá touhu shromáždit nepohodlné na jednom místě. Pro banální důvody dosazuje na “seznam islamofobů” další a další jména. Stránka má i seznam organizací a webů. Důvody k uvedení na seznam mohou být naprosto zanedbatelné, ale lidé na seznamu jsou v ohrožení života.

Například Ashraf Rameleh je na seznamu, protože hájil Pamelu Gellerovou a útoky 11.9.2001 označil za “džihád, který má původ v koránu.” Takových lidí tam je více. Neprojevili nenávist vůči muslimům, ale pouze kritizovali ideologický směr islám, navíc mnohdy velmi slušně. Za to jsou na veřejném pranýři, údajně protože takovými slovy porušují lidská práva muslimů.

Nahlašujte i s adresou a telefonním číslem

Organizace nezveřejňuje své rozpočty, není to její povinnost. Nicméně krom výzev k příspěvkům má organizace také výzvu k nahlašování kritiků islámu. Formulář pro vyplnění nahlášení lidí s nepohodlným názorem obsahuje kolonky jako adresa či telefonní číslo.

Organizace je obdoba České muslimské obce. Jedná se o islámskou organizaci, která za své veřejné seznamy lidí s nepohodlnými názory získala uznání minimálně 15 demokratických senátorů v USA. Lidé na seznamu jsou však v ohrožení života. Jejich jména si mohou všimnout muslimští extremisté a podobně jako v Paříži na Charlie Hebdo, mohou zaútočit i na tyto kritiky.

Organizace sama sebe popisuje jako “skupinu, která má za cíl vyhlazení islamofobie.” Islám se tak nesmí v žádném případě kritizovat. Kdybyste totiž byli Američané, hrozí vám, že se vaše jméno objeví na tomto seznamu a tým Organizace bude mít k dispozici váš facebookový profil, adresu, telefon…

Web se nachází zde. Jen pro silné povahy. Jen si připomeňme, jaký režim vedl seznamy nepohodlných s cílem “vyhladit” něco či někoho…

O tomto webu se již v roce 2014 zmínil web IVCRN.cz

___________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010.