Německý videoklip plný předsudků a nenávisti

“We are proud of not being proud!” zpívá Jan Böhmermann pro ZDF Neo. Neboli zpívají, že “jsou hrdí na to, že nejsou hrdí”. To je poměrně zásadní odevzdání své identity napospas. Pokud bychom na sebe neměli být hrdí, ať je to cokoliv, proč bychom si sami sebe měli vážit? Klip se navíc snaží vychovávat.

Posuďte tento klip sami. Na jedné straně barikády tlustí běloši, ukřičení, starší. Na straně druhé lidé slušně oblečení, transvestité, zuřivý vzteklý pes, sprostě mluvící malá holčička, která uráží druhou stranu a ne, její sprosťárny nikomu nevadí. A samozřejmě muslim, podávající ruku Židovi. Viděli jsme na Olympiádě, jak muslimové sem tam před podáním ruky Židovi raději nesportovně ustoupí, že.

Na začátku klipu zlí Němci bouchají na autobus, což se skutečně stalo, ale s tím, že cestující ve vozidle na své protějšky ukazovali neslušná hesla a plivali. Zpěvák také zpívá, že tito odpůrci nejsou lidé, ale minulost, zapalují pochodně a útočí s vidlemi. V klipu se zpívá, že se však na ně praví Němci chystají a tito zlí kritici by raději měli rychle utíkat. Jan Böhmermann zpívá o “nacionalistických ňoumech,” zatímco koukáte na Předsedkyni AfD v televizi. Nepochopitelně je klip plný fotografie Donalda Trumpa.

Všemi možnými způsoby jsou “staří Němci” zesměšňováni a v klipu místo vlajky německé vlaje vlajka EU. Klip se zkrátka snaží zesměšnit kohokoliv, kdo nesouhlasí s názorem tvůrců. Jde vidět, že tým, který pracoval na tomto klipu, moc dobře ví, jak takový kritik islámu či multikulturalismu většinou vypadá. Komunisté totiž také věděli, jak vypadá takový průměrný signatář Charty 77. Že asi plný nenávisti nebude, ale přesto byli takto označováni.

Jedná se o strach režimu, který funguje na základě jediného možného názoru. Moderní a všechny minulé systémy a režimy na tomto základě nefungovaly, pokud neměly dostatečně neprodyšnou propagandu a nenesly s sebou mnoho mrtvých. Jedním z těchto režimů je KLDR. Není divem, že ty nejhorší diktatury mají největší podíl popravených a mezi nimi je mnoho záhadně odsouzených politických oponentů.

Propaganda musí být neprodyšná. Zákaz internetu v KLDR třeba funguje. Obyvatelé mohou jen na tamní propagandistickou síť. Multikulturalismus by vypadal stejně, kdybychom mezi sebou nemohli vůbec komunikovat na mezinárodní úrovni. Oficiální média se rozcházejí s daty, data se již zabarvují. Například ještě v roce 2010 bylo úplně normální označit vraha z Afghánistánu v médiích ihned. Nyní má velmi dlouhou dobu popis jakého si “asijského vzhledu”.

Mimochodem, Jan Böhmermann je ten samý, který ostře urážel Erdogana za omezování svobody projevu. Merkelová jej nechala soudit, přestože bylo v její moci stíhání zastavit. Sám tak trochu poznal multikulturní propagandu, neboli Erdoganův režim je více než svobodný projev. Levicový extremismus v Německu se tak stává oficiální vládní politikou.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.