Násilný Pallas: Tvrdí, že Švédsko je bezpečná země, sám tam byl odsouzen za týrání

Hynek Pallas patří k velkým obhájcům multikulturalismu v České republice. Jedná se o Čecha, který nějakou dobu žil ve Švédsku a je mezi multikulturalisty uznáván jako zdroj informací o Švédsku. Nedávno například zpochybnil prohlášení Janouchové, také Češky žijící ve Švédsku, která tuto zemi v této oblasti silně kritizovala.

Pallas naopak prohlásil, že 92% Švédů chce uprchlíky a že slova Janouchové jsou samé nesmysly a lži. Hovořil o tom též na DVTV. Jeho kladný vztah k islámu probíral ve své knize “Sex drogy a islám” i Martin Konvička. Vysvětlíme vám, proč.

Hynek Pallas je totiž usvědčený násilník. Ve Švédsku, kde žil, týral svojí manželku. Otevřít si lze švédskou diskusi o jeho odsouzení za týrání. Pod článkem naleznete také list rozsudku Pallase za týrání. Podle serveru eurabia, na který píše exmuslim Lhoťan, svojí ženu Pallas fackoval, mlátil s ní o zeď a následně udeřil pěstí.

Sám Lhoťan ve své knize poukazuje na skutečnost, kdy někteří propagátoři islámu jej mají v oblibě právě kvůli jeho přístupu k ženám a beztrestnosti manželů, kteří své ženy týrají.

Podle rozsudku z roku 2011 musel Pallas zaplatit 500 švédských korun Svěřeneckému fondu pro oběti týrání plus pokuty a soudní náhrady v celkové částce kolem 6 500 švédských korun (dohromady kolem 20 000 českých korun). Pallas také musel ženě zaplatit lékařské ošetření zubů za 12 000 švédských korun (35 000 Kč) včetně úroků  prodlení.

Na paměti by se mělo mít, že Ortel čelí kritice kvůli hraní na bicí v kapele Conflict 88 před 20 lety, Martin Konvička čelí trestnímu oznámení za citace z facebooku z roku 2011. Kvůli takovému vyhledávání minulosti tak cítíme, že je třeba upozorňovat i na minulost obhájců islámu a multikulturalismu.

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.