Multikulturní odpůrci potratů obsadili dvě budovy na Praze 5

22. dubna pochodovali proti potratům. A šest týdnů později ilegálně obsazují dvě budovy na Praze 5. Anarchisté napodobují své “kolegy z kliniky” v Praze na Žižkově. 

Ulice Hybernská a Senovážná se zapíší jako další dvě ulice, kde je dům obýván  lidmi, kteří tam nemají co dělat a porušují základní demokratické právo – právo na vlastnictví. 

Podle fotografií transparentů které vyvěsili na těchto budovách se jedná o tytéž lidi kteří protestovali proti potratům 22. dubna v Praze Pochodem který byl pořádán neziskovou organizací Hnutí pro život. Jeden z transparentů na sobě nosí nápis “orgasmus je víc než národ” a je to ten samý Transparent. 


Na obrázku výše pozorujete shodu obou transparentů. Ženy, které transparent drží na demonstraci, jsou tedy pravděpodobně i squatteři jedné ze dvou budov obsazených na Praze 5. Kupodivu policie Zatím nijak vážně jim zakročila proti těmto zlodějům. Může se tak opakovat situace že Žižkova, která se řeší tři roky. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.