Mladá Němka po znásilnění spáchala sebevraždu. Pachatele migranty osvobodil soud 

V roce 2007 se mladá Nadine vydala do bytu chlapce. Mladík měl doma ještě kamaráda. Oba jsou imigranti. Znásilňování trvalo minimálně tři hodiny. Dívka pak trpěla vážnými psychickými problémy, které ji dovedly až k sebevraždě. 

Colina Y. a Isaaca B. nakonec soud osvobodil. Měl přitom k dispozici nahrávku z mobilního telefonu, výpověď ještě živé oběti a mnoho dalších důkazů. Soud však tvrdí, že se znásilnění neprokázalo i přes posudky psychologické posudky oběti, která navždy opustila své zdrcené rodiče. 

Ti jsou nyní rozvedení. Oba se však shodují na tom, že byli v šoku z přístupu pachatelů. Jeden novinářce řekl, že trestat může jen bůh. Oba se u soudu u popisování znásilňování mladé Nadine smáli přímo do obličeje jejího otce. V soudní síni, kde bylo zakázáno natáčet, vyhrožovali tito muži reportérce. Venku pak do kamery ukazují prostředníčky. 

Po závěrečném soudu křičí matka Nadine na pachatele, že jsou vrazi. Tatáž slova obrátí na personál justice. Vy jste ji zabili, jste také vrazi, křičí na všechny strany. Nemůže uvěřit, že migranti, kteří již v rejstříku mají tresty za krádeže a násilí, byli osvobozeni. 

Její kamarádka se svěřila, že platí daně a nechápe, proč přispívá na integraci cizinců, ale jejich obětem není poskytnuta žádná pomoc ani podpora a ani spravedlnost… 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.