Migranti v Německu páchají dvojnásobek trestných činů než Němci
Server Aktuálně.sk informuje o statistice trestných činů v Německu, ze které vyplývá, že imigranti v zemi mají dvojnásobnou tendenci páchat trestné činy než Němci. Vyplývá to z tvrzení Alternativy pro Německo, která se odvolává na Transantlantic Journal.

Podle aktuální zprávy BKA spáchali za devět měsíců roku 2016 migranti celkem přes 214 000 trestných činů. Na 100 000 migrantů tak připadá cca 10 700 trestných činů, zatímco na 100 000 Němců připadá něco málo přes polovinu, tedy 5 700.
 

Mapa trestných činů migrantů doložená články v místním tisku

O zločinnosti migrantů informuje druhým rokem takzvaná Einzelfall map 2017, která mapuje trestné činy migrantů podle kategorií. Všechny tyto trestné činy dokládají zdroji z místního tisku či policejních zpráv. Mapa se oproti loňské verzi, krom Německa, rozšířila i do sousedního Rakouska. Einzelfall nabízí aktuality zde.

Lži médií

Média uveřejnila zprávu za první čtvrtletí loňského roku, kde jži bylo zjevné, že migranti páchají dvojnásobek trestných činů. Zprávu však oficiálně sdílela s komentářem, že “migranti nepáchají více trestných činů než Němci.” Skutečnost ale vyvrátil i časopis Reflex.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.