Manifest Stop-multikulti: NAŠE ZKLAMÁNÍ

Iniciativa proti multikulturnímu fanatismu a veškeré její projekty, jako webové stránky Stop-multikulti.cz a humorná stránka Skutečně nekorektně, jsme se rozhodli “jít s dobrou” a sepsat též svůj vlastní “manifest” proti potlačování demokracie.

Poslední čtyři roky sledujeme se značným znepokojením chování některých (zejména veřejnoprávních) médií a politiků ve vztahu k islámu a multikulturalismu. Už více než dvacet let znechuceně pozorujeme až jednostranné chování médií (opět zejména veřejnoprávních) a politiků ve vztahu k naší romské menšině ve srovnání s chováním k ostatním menšinám. A poslední dva roky sledujeme až propagandistický přístup většiny médií k migrační krizi, spojené se vším předchozím.

Je to již více než čtvrt století, co jsme jako země opustili “východní blok” a oficiálně se přidali k hrdému a dle nás skutečně demokratickému “Západu”. Myšlenky, se kterými jsme vstoupili do západního společenství, byly asi pro většinu z nás podobné. Byla to konečně platná svoboda slova a projevu, byla to naděje vyšší šance něco dokázat, prostor pro cestování a výhled blahobytu. Vstoupili jsme hrdě do mezinárodních organizací, které měly za cíl spojovat národy či vytvořit vojenské aliance v případě vážných konfliktů. Tyto organizace to dokonce mají v názvu. Organizace spojených národů by rozhodně měla být na straně spojování států, ale národně a hlavně vlastenecky smýšlejících, protože kolik svět už zažil násilí a nenávisti, ve dvacátém století zejména…

To vše nás drželo v boji jít kupředu, nenechat se zaskočit nepříjemnými překvapeními a dokonce ani občasnými pády. Drželi jsme se v boji o tu naději. O naději na svobodu. Ta je teď opět skoro stejně daleko, jako tomu bývalo kdysi, v předchozích nedemokratických systémech, režimech a vojenských stavech.

Naše zklamání provází každý den s každým novým prohlášením, které z fanatického proroka Mohameda dělá muže se svatozáří nad hlavou, z povinně zahalených žen na Východě se v pořadech pro děti uměle vytváří vzrušující tajemný závoj, který ukrývá krásné princezny a velmi pohádkové tajemno. Stát z našich daní platí neziskové organizace, které podporují nošení islámských pokrývek hlav žen jako svobodu projevu v době, kdy v islámských zemích ženy zkouší odporovat tomuto diktátu například pomocí facebookové skupiny My Stealthy Freedom. Jsme v době, kdy naše vláda platí lidi, kteří jsou určeni k tomu, o islámu vědomě lhát a v době, kdy místo toho, aby politik po teroristických útocích vyjádřil lítost nad oběťmi a zlost nad násilím, vyjadřuje lítost muslimům a zlost nad kritiky islámu, kteří je prý k útokům navádí.

Naše zklamání provází každý den s každým novým příchozím migrantem, pro něhož jsou zákony cárem papíru, nad migrantem, který má sklony více krást, více osahávat ženy a více ničit věci, než jsme tomu zvyklí od svých vlastních lidí. Nad migrantem, který je většinou muslimského vyznání, které tu vytváří paralelní uzavřená a k nám mnohdy nepřátelská společenství, a jenž je přesvědčen, že by měl dostat všechno zdarma a místo vděčnosti za pobyt v bezpečí raději odcestuje zpět do údajně válečné oblasti, když nedostane vše, co chce.

Naše zklamání provází každý den s každou novou výhrůžkou Turecka, které hrozí vypuštěním migrantů, jestliže nedojde ke zrušení vízové povinnosti ve vztahu k členským státům EU. Místo toho, aby Evropská unie prokázala soudružnost a sílu, místo toho, aby EU ukázala, že bez ní je Turecko ztraceno více než ona bez Turecka, nechá si vyhrožovat vypuštěním migrantů, jako kdyby to byla nějaká zbraň hromadného ničení nebo jako kdyby se mělo jednat o nějakou záplavu či nějaké gigantické monstrum z mytologie.

Naše zklamání provází každý den s každým novým prohlášením o extremismu, které z něj viní všechny k multikulturalismu kritické demonstrace, prohlášení a náznaky, jenž nemusí být ani násilné, ani vulgární a dokonce ani hlasité, aby byly považovány za extremistické a naopak, na útoky na restauraci, plánování teroristického útoku na vlak, malby na zdech, samolepky na automobilech, hořící policejní vozy a dokonce ilegální obsazení budovy, nebývá tolik upozorňováno, či jsou dokonce přehlíženy. Ilegální squatt navíc zaplatíme všichni z daní, aby extrémně levicoví aktivisté, jenž jsou prokazatelně napojení na teroristy, mohli dále pořádat besedy o prorážení policejních kordonů, podporovat zahraniční sprejery, chlubit se podporou hlavy levicového extremismu, vyhrožovat a vést ilegální sbírky na nádražích.

Naše zklamání provází každý den s každým novým multikulturním manifestem, který všechny kritiky osočuje z nedostatku rozhledu, inteligence, a rozdává nálepky tak profesionálně, že by to tak dobře nezvládl ani čistokrevný rasista.

Naše zklamání provází každý den s každým novým člověkem, který prohlásí, že se společnost fašizuje, že hnědne, a níž by vůbec tušil, co to znamená fašismus. Fašismus je propagace a protlačování jednoho jediného pohledu na dané téma. Fašismus je produkt, jehož účinky společnost cítí například v potlačování jiných názorů, ve větším prostoru k vyjádření “správných” hledisek v médiích a v nálepkování a znemožňování názorů opačných. I fanatický multikulturalismus je fašismu blíž než pouhá věcná a snad stále ještě svobodná a slušná kritika.

Jsme PRO věcnou debatu, ale naše pokusy o to jí vést, vždy zkrachují na urážkách z druhé strany, či na náznacích, že jsme frustrovaní, že nenávidíme, že jsme oklamání, oblbnuntí a kdo ví co ještě. Místo toho, aby se tu uchovávala demokracie, jsou páchány útoky na kluby, kde hraje kapela kritizující multikulturalismus. Místo toho, abychom tu měli svobodu umění, jeden umělec pohrozí, že nezahraje v klubu, ve kterém vystoupí umělec se “špatným” názorem. Místo toho, abychom spolu jednali slušně, se po demonstrantech hází vejce. A místo toho, abychom se snažili najít jakékoliv řešení vážné krize, která se valí na Evropu, se multikulturalisté ohání nechutnými nálepkami vůči nám, kritikům, aby poté mohli říct, že migranti jsou lepší než většina evropských lidí.

Jsme PROTI těmto urážkám. Jsme proti nerovnosti před zákonem, která tu platí i v médiích. Nelze osočovat nás z rasismu jen proto, že upozorníme na vyšší zločinnost Romů v oblastech, kde se tvoří jejich ghetta. Jsme proti tomu, aby byla národnost či etnická příslušnost zločince zveřejňována ve vztahu jejich “pozice” v multikulturním myšlení. Jsme proti tomu, aby romští násilníci byli označování za “mladíky”, aby násilníci arabského a afrického původu byli označeni jako “muži středomořského vzhledu” na úkor toho, že zločinec Rus zůstává Rusem, Vietnamec Vietnamcem, Čech Čechem nebo běloch bělochem.

My jsme prostě a jednoduše pro NÁRODNÍ DEMOKRATICKÝ STÁT!

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.