KOMENTÁŘ: Podle logiky multikulturalistů bychom měli popírat holocaust

Není to poprvé. Místo fotografií a dojmů z teroristických útoků začali multikulturalisté na sociálních sítích pořádat kampaň za “nemedializování terorismu.” Důvod? Terorismus touto mediální propagací prý může posílit. Podle této logiky však dokumenty o holocaustu jen podporují neonacisty. Navíc, vzhledem k celkovému islámskému terorismu po světě se o něm píše jen v naprostém minimálním zlomku.

Tak schválně. O kolika teroristických útocích jste četli posledních třicet dní? Dva ve Španělsku, jeden ve Finsku, dva v Afghánistánu jsou též v médiích. Také jste mohli více číst o útoku v Hamburku, o jednom v Turecku či o jednom v Egyptě. Počet obětí, který vám proběhne hlavou, když si vzpomenete na média, se blíží ke 40. Koťátka na Twitteru jsou však úspěšná dlouho.

Za posledních 30 dní spáchali islámští teroristé 165 útoků ve 28 zemích. Tři byly v Izraeli, v Turecku také, nejčastěji jsou v Iráku, Sýrii a Afghánistánu. Celková bilance je 1132 mrtvých, 1128 zraněných. O kolika jste četli? O 40 mrtvých a tak 150 zraněných? A přestože se o terorismu zdaleka nepíše tak často, nepolevuje. Terorismu o medializaci vůbec nejde. Jde mu o šíření běsu, stresu a zabíjení lidí. Toť vše.

Budeme tedy popírat holocaust? Vlastně se nic nestalo. Neříkejme to nahlas. Sice zemřelo hodně lidí, ale život jde dál. Nemůžeme přeci zveřejňováním počtu židovských obětí dělat propagandu nacismu, že…

Nebo snižovat počet jeho obětí, abychom nedělali mediální reklamu nacismu? Přeci není jasné, že obětí bylo šest milionů. Mohlo jich být třeba jen 500 000. Nemůžeme uměle zvyšovat ty počty. Dělalo by to jen neplechu. Nacismus by se cítil silnější a zabíjel dál. To nemůžeme dopustit!

Nebo konečně nalezneme mozek v hlavě a budeme věci nazývat pravými jmény? Tedy takto: Nacisté byli zvířata a vraždili lidi. Jejich motivace byl NACISMUS. Dnešní teroristé jsou prasata a vraždí lidi. Jejich motivací je ISLÁM!

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.