Ještě, že to UNESCO máme! Přepišme třeba Bibli!

Přepišme Bibli! UNESCO se nezastaví před ničím. Všichni si mysleli, že certifikát nejmírumilovnějšího náboženství, který získal islám, je špatný vtip. Ale Zeď nářku a Chrámová hora, které jsou o stovky let starší než islám, prý patří islámu. To už není vtipné, ale vážné. Rozhodli jsme se zamyslet: co třeba přepsat Bibli?

Byl by to skvělý krok! Evropané totiž tvrdí, a je to samozřejmě velmi drzé, že islám není kompatibilní s naší křesťanskou kulturou, která čerpá hodně z Bible. Když by UNESCO odhlasovalo rezoluci, která by Bibli předala islámu, už by islamizaci Evropy nic nebránilo! To je přeci brilantní!

No a po internetu kolují první návrhy na to, jak by taková Bible měla vypadat:prepracovane-vydani-bible-podle-unesco

Své trochu do mlýna tedy přidáme také. Myslíme si totiž, že papež František, po těch řečech, co o islámu prohlašuje, by takovou rezoluci přijal velmi kladně:
papez-uvita-rezoluci

K tomuto obrázku musíme dodat, že předpokládáme, že všechny grafiky a grafology zaujme naše kvalita. Takže odbočíme od UNESCO a uděláme náborovou reklamu pro sebe: Přijmeme grafika, ale nemáme prachy!

To humoristé z facebookové stránky Nesvlíkej se z kůže zase grafika nepotřebují, protože jim to pěkně kreslí. Tady je jejich troška do mlýna:
praotec-arab

Zpět k UNESCO. Musíme dodat, že jejich údajný diplom islámu za nejmírumilovnější náboženství vydala jakási nedůležitá a dementní Organizace pro mír. UNESCO se ohradilo s tím, že “staví mosty mezi náboženstvími” a tak žádné nestaví výš než jiné. Komické na tom je, že se vlastně odkopali – islám je prostě pořád náboženství jako každé jiné. Kamenujte ty ženské dál!

Čtěte také: Rezoluce UNESCO je vzpourou muslimů proti Židům

Musíme připomenout vazby. UNESCO se váže na matku, Spojené národy. Ty mají post “Vysokého komisaře pro lidská práva”, jemuž předsedá Jordánec Zaíd Husajn. Ten označil Zemana za osobu, která používá praktiky ISIS, ale ignoruje logistickou a finanční podporu této organizaci ze strany islámských zemí. Takové organizaci může věřit leda debil.

Takže sledujte a poslouchejte lidi ve svém okolí. Když potkáte takového debila, tak se mu to snažte alespoň nějak lidsky a polopaticky (zkrátka jako tříletému dítěti) vysvětlit. Pokud vám nebude věřit, můžete jej označit tím slovem, které jsme tu dvakrát použili, protože ten člověk potvrdí, že splňuje všechny předpoklady k tomu být takto nazván.