GLOSA: Co říká zpráva Vojenského zpravodajství? Kritika islámu udělá z muslimů teroristy

Zpráva Vojenského zpravodajství (VZ) upozornila na trend takzvané islamofobie. Pojďme se na krátké shrnutí, které jsme objevili na serveru České noviny, podívat. Zjistíme, že VZ vlastně multikulturním jazykem tvrdí totéž, co kritici islámu.

“Vliv na radikalizaci muslimů v Evropě má také vlna islamofobie, která se rozšířila během uprchlické krize v roce 2015,” tvrdí zpráva. To je důležité. Je to totiž lež. Hlavní vlna takzvané islamofobie v České republice započala v roce 2014, v jiných státech však mnohem, mnohem dříve. Vzpomeňme na Pima Fortuyna z Nizozemí. Ten byl obhájcem muslimů za svou protiislámskou rétoriku zastřelen v roce 2002. Vlna “islamofobie” dorazila do Evropy prakticky společně s narozením druhé generace muslimů.

Navíc věta “vliv na radikalizaci muslimů v Evropě má…” je věta, která značí, co v dotyčné osobě probudí dřímající nenávist. Někdo je muslim a kvůli kritikům islámu se naštve a stane se z něj terorista. Samozřejmě. Muslimská demokracie totiž znamená kompletní nepřípustnost kritiky islámu. Tak to ti lidé mají. Proto mnohé z nich kritika, byť slušná a věcná, rozzuří k nepříčetnosti a donutí například vraždit. Je to však chyba islámu, nikoliv jeho kritiků. Teď další citace.

“Nepřiměřená politická reakce některých států tak nepřímo může zvýšit počet zradikalizovaných muslimů v Evropě,” říká zpráva. Ta má v politicích asi nehnat strach. Pokud by se nějaký politik rozhodl kritizovat islám a došlo by pak k teroristickému útoku, může se politik obávat, že autor této zprávy jej bude z útoku vinit. Je to celkem běžná multikulturní praxe.

Z věty jasně vyplývá: Čím více budete kritizovat islám, tím více budou muslimové ukazovat, co je také to jejich náboženství učí. Je to například extrémní nenávist k odlišným názorům. To mají, mimochodem, dost podobné s multikulturalisty.

___________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010.