Fotografie zmlácených žen muslimy jsou podle Facebooku sexistické. Posuďte sami

Facebook skryl kompilaci fotografií obličejů zmlácených žen muslimy, které zveřejnila Jayda Fransen z hnutí Britain First. Fotografie posoudil jako částečné nebo úplně zobrazení nahoty či sexuálního obsahu. Jak moc je kompilace “vzrušující,” posuďte sami. Fotografii raději sdílíme přes článek, aby nedošlo k odebrání fotografie přímo sdílené na Facebooku.

Některým uživatelům se však fotografie zakryje z jiného důvodu, který zde má lepší opodstatnění – vyobrazené násilí či krvavá scéna. Tady by to bylo ještě v pořádku, protože nahota je opravdový nesmysl.

Ukazuje to opět na zásadní fakt. Facebook je příliš strojový. Neumí odlišit příspěvky a jejich tématiku, odlišuje jen počet nahlašovatelů. Nic víc. Proto možná tyto oběti podlehly skrytí z erotických důvodů, protože technika nahlašování spočívá i v pestrosti jejich odůvodnění. Když pak nastane chvíle, kdy je takový obsah opakovaně nahlášen pro sexuální obsah, je tak nahlášený materiál i označen, ačkoliv zcela nesmyslně a nelogicky.

Když vám z Facebooku něco zmizí, můžete si být téměř jistí, že jste se stali cílem hromadného nahlašování. Psali jsme o tom i zde. Téma Facebook je však zajímavé jako celek, i ve vztahu k islámu a multikulturalismu. Projít si můžete všechny naše články na téma Facebook, a to zde. Některé jsou velmi peprné…

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.