Dobrý anděl končí s Ortelem – české děti díky fanatikům opět přicházejí o peníze

Dobrý Anděl je nezisková organizace, která charitativně pomáhá lidem a zvláště dětem zvládat těžká zdravotní omezení, jako jsou například onkologická onemocnění, chronická selhání orgánů, či například závažné dědiční poruchy metabolismu. V rámci koncertů s názvem “Megakoncert Ortel” vznikla myšlenka producenta zaměřit se v rámci akce na podporu právě Dobrého Anděla. Tomáš Ortel souhlasil a tak do propagace Megakoncertů přibylo logo charity.

Jenže, to by nebyl multikulturní fanatik, aby to těm nemocným nezničil, nezakázal a nezkomplikoval. Během několika dnů v mailech a na stolech organizace začaly přistávat výhrůžky. Kvůli tomu, že logo Dobrého Anděla nosí na svých akcích Ortel, multikulturní aktivisté obviňovali organizaci ze spolupráce s neonacisty, z extremismu a vyhrožovali charitě o tím, že přestanou charitě přispívat a také se postarají o odebrání práv použití značky. Tím by tak uťali veškerou možnost jakékoliv akceschopnosti charity a ta by tak byla fakticky rozpuštěna.

Citace Dobrého Anděla:

Dobrý den pane Šíbo,

děkujeme Vám za dlouhodobou podporu nadace Dobrý anděl. Vzhledem k tomu, že je skupina Ortel vnímána částí veřejnosti jako kontroverzní, jsme nuceni Vás požádat, abyste spojení skupiny Ortel a nadace Dobrý anděl již nesdíleli, nepoužívali naši značku, ani logo Dobrý anděl. V souladu s naší licenční smlouvu, kterou máme na používání značky Dobrý anděl, jsme byli informováni majiteli práv, že se vystavujeme hrozbě, že nám bude používání značky v ČR zakázáno. Proto věříme, že naše stanovisko pochopíte, pokud sdílíte stejnou myšlenku pomoci rodinám, které se vlivem vážné nemoci dostaly do finanční tísně.

Děkujeme za pochopení.

Multikutlurní fanatici jsou tak schopni zamezit nemocným dětem a rodinám přístup k pomoci od ostatních lidí jen proto, aby “něco udělali proti Ortelu”. Tak to chodí ve světě, kde je multikulturalismus ještě součástí společnosti. Jeho fanatické odnože působí jako morální teroristé. Logo z Megakoncertů Ortel tak muselo natrvalo zmizet.