BIS: Tak přeci jen tu ty azylanty máme. Jsou uzavření a nebezpeční

Mnohdy jako kritici současné migrační politiky či islámu slýcháme, že v Česku žádní migranti a ani islámští extremisté nejsou. Zaprvé je to zcestný argument, protože nemůžeme jen nic nedělat a čekat, až se k nám ten terorismus dostane, jako se pomalu dostával do západních zemí, zadruhé je to lež.

Ve výroční zprávě BIS se jasně píše: “Mimo výše uvedené zaznamenala BIS na našem území působení uzavřené etnické komunity původem ze střední Asie, jejíž členové jsou žadateli o azyl v ČR. Integrace této komunity je vzhledem ke kulturním odlišnostem a vyznávané specifické formě islámu komplikovaná. Její uzavřenost, vyplývající ze striktního dodržování principů radikálního výkladu islámu, a s tím spojené projevy nepřátelství vůči české společnosti byly bezpečnostním rizikem. Tato komunita působila odděleně od zavedené české muslimské komunity.”

Argumenty na obou stranách občas selžou. Tento argument nám však podávali i politici, kteří by správně měli mít informace dokazující, že to, co používají jako argument, je již neaktuální a že tedy vědomě lžou. Zachovat si růžový pohled na svět se však nikdy nevyplatí. Musíme být realisté. BIS prokázala, že pravdu opět měli “pravicoví populisté.”

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.