Arabové pořezali v Brně dva muže. Mezi pachateli měli být i azylanti, což se nepotvrdilo

Tento příběh se neodehrál v Lodnýně, ani v Bruselu, ani v Paříži. Jak upozorňují autoři reportáže, příběh se může stát komukoliv “třeba i vašim synům,” upozorňuje autor na videu o události, která se stala v noci z 22. na 23.12, tedy den před Vánoci.

Dva muži byli napadeni noži, když se cestou z diskotéky v Brně zastali dívky, kterou slovně napadla skupina Arabů. Když se proti nim ohradil její kolega, jeden z cizinců na ně vytáhl nůž a začal vyhrožovat. Poté se spustila bitka, které se zúčastnilo více osob. Dva muži byli vážně pořezáni na hlavě a jen se štěstím vyvázli pouze s jizvami. Podle vzhledu zranění mohli oba přijít například o oko či ucho. Se zprávou přišla iniciativa Slušní lidé, která natočila reportáž, včetně rozhovoru s oběťmi napadení.

Policie zadržela skupinu 4 Arabů, z toho dva Afghánce, 1 Libanonce a Egypťana. Dva z podezřelých měli být obyvatelé azylového centra v Kostelci. Policie však pachatele označila jako dlouhodobě žijící v České republice. “Toto vše je výsledek multikulturní politiky našeho státu,” upozornil muž na videu. Video se nyní masově šíří sociálními sítěmi, ale na web jej bohužel již nemůžeme umístit. Místo videa přidáme komentář našeho redaktora Franty Kubáska k reakci multikulturalistů právě na zveřejnění této události:

Komentář k napadení Araby v Brně

Fotografie jednoho z napadených:

AKTUALIZACE: Zprávu o napadení zveřejnil server iDNES.cz a další zpravodajské servery s tím, že podle prohlášení policie nemůže být zveřejněna identita podezřelých, z nichž tři již byli obviněni a jeden je ve vazbě. Policie však uvedla, že se jednalo o osoby, které dlouhodobě žijí v ČR. Zpráva o tom, že by někteří z pachatelů byli klienti azylového centra, tak bude zřejmě vyvrácena. 

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.