Amnesty International na Facebooku obhajuje islám. Zpochybňuje právo jej kritizovat

Česká facebooková stránka Amnesty International zveřejnila obrázek jednoho z dětí, který sdílel jeho otec. Obrázek, na kterém je nakreslen ďábel, smutný smajlík a nápis “hnus islám”, popsala částí Ústavy.

Amnesty tak vyvrátila, že existuje možnost kritizovat islám. Navíc, pod tagy napsala “nešiřme nenávist” a “nepodněcujme nenávist,” přičemž dítě ani otec neoznačili obrázkem žádnou konkrétní osobu, ani skupinu lidí, nýbrž ideologii.

Lidé v diskusi popis příspěvku kritizují. Amnesty navíc prakticky neodpovídá. Například, když diskutující označil islám za “ideologii, která si s lidskými právy hlavu neláme,” napsal mu administrátor stránky: “Nám přijde nejzásadnější fakt, že lidská práva bohužel porušují především samotní konkrétní lidé. A stejně jako je řada zlých lidí v Česku je řada zlých lidí v jakémkoliv jiném místě na světě. To nás ale neopravňuje je všechny házet do jednoho pytle.”

Amnesty International se pak v diskusi o Saúdské Arábii chlubí, že o situaci v zemi napsala několik zpráv a udělala několik kampaní, slovo “islám” ani jednou nezmínila. Zkrátka se islámu bojí.

Amnesty International je jedna z největších multikulturních neziskovek na světě. Finančně jí podporuje i například miliardář George Soros.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

____________________________________________________

"Každý má všechna práva a všechny svobody, bez jakéhokoli rozlišování, zejména podle rasy, barvy, pohlaví, jazyka, nábož…

Posted by Amnesty International ČR on Sunday, March 19, 2017