Adrianu Melekovou opět zatkla policie. Porvala se v baru 

Svobodný vysílač tvrdí, že došlo k opětovnému zatčení Adriany Melekové, která před pěti měsíci spálila korán a natočila se při tom. 

Po ověření informací jsme zjistili, že k jejímu zadržení došlo až následkem potyčky, které byla přímým účastníkem. Video rvačky zde:

Internetem se však šíří fáma, že byla zatčena za své video, kde pálí korán. 

“Opět slovenské gestapo sebralo neohroženou československou bojovnici Adrianu během nočních hodin mezi pátkem a sobotou 7.-8.4.2017 několik dní po návratu na Slovensko. Poslední zprávu jsem od ní obdržel těsně před půlnocí ve 23:57 min a 19 sec. Opět v nočních hodinách, opět nečekaně, opět bezdůvodně! A opět pravděpodobně sviňské ludry z NAKA,” píše editor Svobodného vysílače Vítek. 

“Prosím, šiřte dál, tohle je neuvěřitelné svinstvo, které nesmí zůstat bez patřičné odezvy! Zjišťuji další informace, co budu moct, dám vědět,” doplňuje. Budeme kontaktovat slovenskou policii s žádostí o potvrzení informace. 

O kauze jsme vám psali zde

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.