14 komentářů u „Video: Rom zmlátil chlapce v Lounech“

 1. Ste tupi vseci to co tu neco pisete, bezte zacinat zit, a uctese vase dite lepsie, neprodate vase zemi Kapitalistum a nejite jejich sracky nevozertese na zajem socializovane, a nevezmete cigani na silu praci a pak na nej zabudnete ze vy ste boli tu prvni, hovno ste. Na palice vseci to co tu neco napsali, ja sem nejveci hovno ze sem do vase sracku slapal ale nikdo ma vam obratit trochu realitu tak aka je, protoze ste nula vseci.

 2. Romea placená i našich peněz obhajuje agresivního cigána a Policie na místo zadržení agresivního násilnika bude trestat rozhořcenou veřejnost.
  Doufám že už nebude dlouho trvat a majoritni společnost vezme spravedlnost do svých rukou.

  1. Karel, tym, ze ho stlcies nic neporiesis. Da sa dokopy a bude robit problemy mladym s este vascou agresivitou. Rozmlat mu hanky kladivom a potom bude klud…

   1. Aj na tebe seru a na tvoje reci a resenie ukaztese vsechni vam vezmu duse na peklo a zpet buzerantovy narod a poskodene picusovy chytre ste vseci, pekne to delal kazdem, at se kazde brani na svoje zivote. a ked se myslite ze ste tak sikulky vsichny polipate se vsichni na ras prdel. Nez Afrika bude volna ak bola, budete se trapit su vseci s vase buzikama a vasi ateistama . Viac ako on a bude tu pekne konecne mir.

 3. Co s Tim budete dělat. Žádný Rom ale špinavéj Cigan mlátí slušný deti. Budeme jim to muset vrátit nebo nás za chvíli budou zabíjet.

 4. Vážně Vám Naši drazí politici tyto stvoření nestačí, nastěhujeme si sem ještě arabely. Jak dlouho si to obyčejní občané nechají líbit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.