Studentka fyziky a informatiky nosí v Berlíně zbraň a motivuje k tomu i ostratní

Její motto zní: “Žijte, milujte, smějte se! A pokud to nefunguje, nabijte, zamiřte, palte!” Je mladá, sebevědomá, ale odmítá chodit po německém hlavním městě sama, píše Berliner Zeitung.

Carolin Matthie pochází z Durynska a v Berlíně studuje fyziku a informační technologie. 25-letá sebevědomá mladá žena se však obává jediného. Chodit ven po městě beze zbraně. “Stalo se mi například, že mě večer pronásledovala skupina neznámých mužů, kteří na mě něco pokřikovali cizí řecí,” popisuje Carolin své nepříjemné zkušenosti z “multikulturního” města. “Když kolem projela hlídka, muži s tím přestali,” uzavírá.

A tak si udělala takzvanou “malou zbrojní licenci,” která v Německu povoluje přenášení signálních a plynových zbraní, což se hodí například na obranu zblízka. A není sama. Zatímco v roce 2015 bylo vydáno 816 licencí, o rok později to bylo již 4 krát tolik (3286). Policie pro Berliner Zeitung upozornila, že používání těchto zbraní může při neodborném užívání vést i ke zranění a vyzývá k opatrnosti. Studentka Carolin si však rizika uvědomuje. Na to, aby se lidé bránili aktivně a udělali si tuto licenci, apeluje na Facebooku a YouTube. Sama si pořídila pistoli Marke Walther P99.

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.

6 komentářů u „Studentka fyziky a informatiky nosí v Berlíně zbraň a motivuje k tomu i ostratní“

  1. LOL, tak už jsem si myslel, že patří k několika málo šťastlivcům, co mají povolení nosit nabitou zbraň v Německu. Pak jsem si všiml onoho slůvka “nabijte” a řekl jsem si, že tedy nejspíš chodí s nenabitou pistolí pro sportovní účely. No a nakonec jsem si dověděl, že nosí jen takový lepší pepřák (pravda, přiložte hlaveň někomu k tělu a paseku to udělá).

  2. Němci jsou pitomci, měli by povolit zbrojní průkazy jako u nás – tam opravdu totiž hrozí násilí i smrt.A ženským obzvlášť.

    1. To nemůžou, i kdyby chtěli. Mají totiž jako spoluobčany ty statisíce “inženýrů a doktorů”. A protože jim rozdávali občanství jak bába na tržnici perníková srdce, tak i tito multikulti obohacovači by měli právo na zbrojáky. Pokud by se Německo pokusilo to omezit rasově, nábožensky a pod., vlítly by na něj všechny tzv. západní a “vyspělé” země. Bezbřehé sluníčkářské přijímání imigrantů je one-way road to hell.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.