O organizaci

Hnutí Stop multikulturním hnutím a organizacím (Stop-Multikulti) je hnutí nespokojených občanů, které se staví proti dalším finančním injekcím, mediálnímu protlačování a politické podpoře multikulturních organizací a hnutí, jako jsou například Multikulturní centrum Praha, Romea či politicka Strana Zelených. Taková hnutí mnohdy využívají nespokojenosti občanů k jejich pošpinění a organizace, které se označují za neziskové, z etnobyznisu čerpají stamilionové dotace. 

Chování těchto skupin přímo vyvolává pocit nedotknutelnosti v řadách údajně znevýhodněných menšin a vztek v řadách ostatních obyvatel, kterým se bere mnohem více. Dohromady díky multikulturním sdružením vzniká společenská nenávist. Místo předcházení situace však některé takzvané neziskové projekty nazývají nenávistí úplně všechno.

Nejsme hnutí rasistů, náš pohled na menšiny spočívá v tom, že multikulturní hnutí a organizace jsou zodpovědné za chování některých jedinců z řad například sociálně vyloučených lokalit. Jsou to pouze lidé, kteří pro své postavení ve společnosti a zvýhodňování například integračními vyhláškami vlády či umírněnějšími usneseními soudů, pouze využívají své výhody lidí, kteří jsou údajně nějakým způsobem utlačováni. 

Chcete být aktivní?

Nejste též spokojeni, že do takzvaných neziskových organizací s předmětem přílivu uprhclíků a menšin plynou stamiliony? Nesouhlasíte s tím, že pro pár procent romského obyvatelstva jsou tu desítky až stovky organizací, které s velmi zanedbatelnými výsledky též přijímají dotace od státu a různých fondů? Jste naštvaní na média, která Rusa, Ukrajince či Vietnamce coby pachatele trestných činů označí hned, zatímco i ve zprávách ze světa se nedozvíme, že pachatel byl Rom, či někdo původem z islámských zemí, aby se tak prý zabránilo nenávisti vůči nim?

Přijde vám uhozené, kdo že to byl vládou zvolen coby zástupce práv českých občanů na pozici ombudsmana? Napište na náše email, co se zajímavého dozvíte, dodejte zdroje, které budete mít k dispozici a my se tím budeme zabývat a rozšíříme to dál.

Nový projekt

Projekt "Stop-multikulti" vznikl v květnu roku 2015. Je teď nyní velmi čerstvý a tak bude chvíli trvat, než se stabilizuje jak obsah, tak forma například zdejších internetových stránek.