Tomuto dni se jednou bude říkat "Bruselská zrada"

23.09.2015 00:16

22.9.2015 se opakuje historie. Česko je, nezávisle na své vůli, přinuceno konat sebezničující kroky. EU definitivně přikazuje povinné kvóty na imigranty. Je to tu, teď se teprve ukáže, čí politici jsou politici lidu a kteří jsou naopak přímo prodejnými děvkami Evropské unie. Jinak se to již nazvat nedá. 

Je nutno připomenout, že následky původně by mělo nést Německo, jehož kancléřka několik měsíců koná vše možné pro to, aby sem imigranti jezdili a chodili. Zve je a otevírá jim náruč. Nyní chce, aby břímě její neschopnosti nesla celá EU. Nezávisle na jejích obyvatelích. Cizí lidé jsou nyní daleko výš. A není to poprvé. Německo dlouho po zavedení Schengenu odmítalo obyvatele slovanských národů ze strachu o svůj pracovní trh, nyní zve naprosto nevzdělané lidi a doufá, že omladí stárnoucí Němce. jenže už to nikdy nebudou Němci. Už to nikdy nebudou Evropané. 

Všechna rozhodnutí EU, která s sebou nesla hořkou příchuť, všelijaké frontální útoky na názvy výrobků, rovnost okurek, norem vývozu, dovozu, po špatných rozhodutích v Řecku, které Evropany stály biliony korun, je tohle ten historicky nejhorší krok neschopné organizace. Původní forma (volný obchod) je pryč. Teď frčí obchod s lidmi, výměna rasy. Je vlastně ještě vůbec nutné v EU zůstat? Ptá se nyní mnoho lidí, i já. V takové formě to totiž nestojí ani za bilionové dotace. Vždyť i ty kvóty jsou něco, co vznikalo nenápadně. 

Pro nás? Nejdříve 400, pak 1500, pak 1800. Najednou to jsou cca 4000 a jedná se o pilotní program přerozdělení necelých 3% ze všech imigrantů. EU nikoho vracet nebude, řešení je prý přerozdělení. Nacpat Evropu k prasknutí, dokud neexploduje a nezhyne, to je asi cíl Merkelové a spol. Z letošní vlny by to pro Česko bylo tak 40 000 + příbuzní. Celkem tedy cca 160 000 lidí, z nichž 80% nemá triviální vzdělání. Co s nimi? Dávky? Jak? Jednotné. Německo si nemůže dovolit, aby ze zemí, kam byli imigranti přerozděleni, prchli zase zpět do Německa. Je nutné, aby všude nabídli imigrantům to, co nabízí Německo. Jasné a logické. 

Cca 30 000 korun měsíčně na hlavu, plus zabezpečení (státní služby typu policie, státní ubytování), takže takových hezkých 5 000 000 000 korun. Jen tak, pro začátek. Hezká investice do lidí, které pro naše národy nic neudělali, zatímco ti, jejichž předci umírali u Vídně při boji proti Turkům, budou z podmostí sledovat, jak EU dobyvatele pouští a ještě je za to štědře platí.

Proto nyní Stop-multikulti bude podporovat každou akci, která proti EU vznikne a bude dávat alespoň trochu smysl. 

Takže pošlete paní Merkelové záchodovou štětku s nápisem:
Vielen Dank für Ihre Arbeit, Frau Merkel

na adresu:
Bundeskanzleramt 
Bundeskanzlerin
Angela Merkel
Willy-Brandt-Straße 1

10557 Berlin

Nebo můžete také přijít na narychlo svolanou akci "Demonstrace proti kvótám EU" a zvát všechny lidi okolo. Nejen ze sítě.

Nebo "podepsat" on-line petici za vystoupení z EU, kterou za prvních 5 hodin podepsalo 14 000 lidí.

Nebo sdílet pravdu, je to jednoduché. Ale není to jen kliknutím na Facebooku. Je to o dialogu. Řekněte mámě či dědečkovi o tom, co to jsou kvóty, kolik příchozích to pro nás znamená, jaké náklady a kulturní rizika, ukazujte videa, co ti lidé dělají, jak se chovají, jak se chovají jejich zastánci...

Možné je vše, nás je přes 10 000 000. Poláků, kteří se nyní stýdí za svojí vládu, je ještě více, Maďarsko stojí při nás celé, Rumuni se nedají nikdy (podpořili nás v roce 1938 i v roce 1968), Slovensko bude bojkotovat. V4 stojí, i když ne úplně pevně politicky, nohama na zemi. My jsme ti poslední, kdo má ještě šanci na záchranu evropské kultury pro naše děti v takové formě, jakou známe teď. Teď je ta šance, teď nebo nikdy. povstat, být aktivní. Tohle je válka, schválení kvót je důkaz toho, že lidu se tu politici nebojí. Proč? Mají se bát! My jsme ti, co je drží nad propastí vahou svých hlasů. Zakřičme si!